יום חמישי, 2 ביולי 2020

משחק חדש לזוגות לריענון השיגרה הזוגית I do לשמור על הניצוץ הזוגי בשיגרה שוחקת

חודש הבא מציינים את יום אהבה, השיגרה, הילדים ומטלות הבית לעיתים משכיחים מאיתנו את הצורך להשקיע בזוגיות. הצורך בשינוי מורגש אצל רובנו אבל כמה מאיתנו על באמת עושים משהו?
יהלי ברסון פיתחה משחק חדש המעניק לזוגיות בילוי זוגי יוצא דופן שלוקח את הזוגיות למקומות חדשים ומפתיעים ובכך מעניק לזוג חוויה מקרבת השומרת על הניצוץ בתוך השיגרה.

מודה באשמה גם אנחנו נפלנו ולעיתים שוכחים לעשות משהו רק למען הזוגיות . כבר מספר חודשים רוצים לצאת למסעדה ביחד אבל זה לא יוצא לפועל. כל יום תירוץ של עייפות , קניות , חוגים לילדים או סתם כי אין מי שידחוף אותנו לצאת.

קופסת הקלפים גרמה לי מיד לחייך, צבעה אדום ובתוכה 22 כרטיסיות בתוך מעטפות מעוצבות . ישר שלפתי מעטפה מהסקרנות: עליך לתאם לנו בילוי שמתחיל בארוחת בוקר זוגית, ממשיך בטיול לאורך החוף ומסתיים במסאז' זוגי מפנק.
חייכתי חיוך רחב וחשבתי על זה שאני חצי שנה מקטרת לבעלי שנלך לספא מפנק וארוחת בוקר.
פתאום העניינים התחילו לזרום הקלף יצר לי הרגשת מחוייבות ויאלה לעבודה, רק להודיע לו שעה ויום.


הסבר על המשחק:
בערכה 22 כרטיסיות בתוך מעטפות מעוצבות, הכוללות בתוכם חוויות ומחוות זוגיות מהנות. בן זוג אחר שולף מעטפה מהערכה ומבלי להראות לבת זוגו מה יצא, הוא לוקח על עצמו לתכנן, לתאם ולהוציא לפועל את המשימה שקיבל, תוך כשבועיים, ולהודיע לבת זוגתו מתי להיות מוכנה, ולהפתיעה.
ביום הדייט בני הזוג מתחלפים , ובת הזוג שולפת מעטפה חדשה מהערכה ועליה לתכנן את המשימה שקיבלה.


מי עומד מאחוריו?
את הערכה יזמה ויצרה יהלי ברסון לרום בת 35, נשואה+2, פסיכותרפיסטית גופנית, מטפלת גוף-נפש ויזמית בנשמה.
הרעיון לערכה הגיע מתוך השיגרה השוחקת בזוגיות של יהלי ובן זוגה. לאחר 2 לידות, יהלי הבחינה שהזוגיות שלה לא במקום שהייתה רוצה אותה. היא ובן זוגה פחות בילו ביחד, הימים הפכו דומים אחד לשני, והשיח שלהם היה בעיקר סביב מטלות הבית, הבנות והטיפול בהן.


ביום הולדתו של בן זוגה, הכינה יהלי את הערכה (מכרטיסיות ברכה). היא כתבה בכרטיסיות חוויות מגניבות שהייתה שמחה שהיו עושים יחד וגם מחוות שהייתה שמחה שיעשו זה לזו. המטרה הייתה להחיות את הזוגיות ולהכניס עניין לזוגיות שלהם. בן זוגה התרגש מהמתנה, יחד הם קבעו את הכללים המתאימים להם, כאשר כל אחד בתורו מוציא כרטיסיה ולוקח על עצמו להפתיע את השני. תוך זמן קצר ובפשטות, הערכה הכניסה אור לחיי הזוגיות שלהם, הביאה הדדיות ופרגון לקשר הזוגי ובעיקר קירבה ביניהם ועזרה להם להחיות את האהבה שלהם.

אם אתם רוצים להעניק מתנה מדהימה לבן זוג , לחברה שזקוקה או למישהו שאתם באמת אוהבים . ערכת הקלפים I DO מעניקה רגעים מקסימים ומכניסה כיף לחיים ולסיכום מחזירה את הלהבה לאהבה.

מידע:
הערכה מתאימה כמתנה לימי נישואין, ימי הולדת, יום האישה, יום האהבה ועוד.
את הערכה ניתן להשיג באתר כניסה

להזמנות: https://bit.ly/2O7dCcp
קוד הנחה 10 ש"ח  Asha20

אין תגובות:

פרסום תגובה