הקוסמטיקאית הלגה רקנטי משיקה את ספרה "ליופי חוקים משלו"אני מביטה בעיניה ובתשוקה העזה להתקדם ולהצליח. כמו אמא גאה שזה עתה ילדה תינוק אחרי הריון קשה מנשוא. 

בהשקה חגיגית בנוכחות מאות אורחים, קולגות ולקוחות הלגה רקנטי השיקה את ספרה החדש " ליופי יש חוקים משלו".
ספר מקיף ביותר שנכתב בישראל בתחומי הקוסמטיקה ומדע טיפוח העור. 
ומבוסס על 30 שנות מחקר ופיתוח, בהסתמך על עקרונותיה הטיפוליים הייחודיים של שיטת HELGA.
הקשר בין טיפולים ושילוב תזונה ורפואה משלימה בעיניי זו חבילה מנצחת למטופל. מתוך הבנה וידע כי שילוב נכון מביא לתוצאות מושלמות.

במהלך ההשקה ולרגל פתיחת מרכז הטיפולים החדשני במגדל העסקים עזריאלי ראשונים, נבחרו 2 פרזנטוריות שהוצגו במהלך הערב: אוולין הגואל ורוית אסף. בחירה מדהימה של שתי נשים המייצגות נשים עובדות , חזקות ועצמאיות. 
שתיהן שיתפו אותנו בתחושות ובחיבור עם הלגה, הרעיון לשמר את החיצוניות בשילוב מספר שיטות והתמדה לטווח ארוך. 
 על השינוי התפיסתי בעולם האסתטיקה וטיפוח העור ועל מעטפת הוליסטית של מוצרים וטיפולים המספקים פתרון כולל - רפואי, אסתטי, תזונתי ונפשי בשילוב בין עבודה חיצונית לפנימית,ובין הרפואה המערבית לרפואה הסינית. 


תוכן הספר
ניתן לקרוא מידע מסודר ואמין על מדע הקוסמטיקה המתקנת ולקבל כלים להתמודדות עם מגוון עצום של טיפולים המוצעים כיום.
HELGA היא שיטת טיפול שפותחה באופן בלעדי על ידי הלגה רקנטי. שיטה המבוססת על מטרות ותוצאות מדויקות ועל טיפול כולל בשורש הבעיה מעבר לטיפול בתופעות הלוואי והסימפטומים.
הלגה מקדישה לשיטה 7 פרקים ו 155 עמודים.
הספר מציג באופן פרטני ומעמיק את כל שיטות הטיפול ואופן ניהולם ברמה היומיומית, עד לירידה לפרטים המדוקדקים ביותר.
ספר טיפולים, מובנה ומקיף בנוגע לתהליכי העבודה והטיפול בתחום.

השיטה משלבת בין תוספי מזון, תפריטים ושינוי תזונתי, קרמים ופורמולות מתקדמות, וייעוץ רפואי מערבי בשילוב הרפואה הסינית, לבין סדרות של טיפולים המותאמים אישית לכל מטופל, כולל הנחיות מדויקות עבור המטפלות והקוסמטיקאיות כיצד לנהל וליישם כל אחד מהטיפולים. 
סוגיות לדוגמא: שאיבת שומן והקפאת שומן,אקנה השילוב בין טיפול לתזונה,בוטוקס וחומצה היאלורונית.
כל אחד יש בעיה שמציקה לו והספר יכול לתת כלים נהדרים לטיפול משולב.בעקבות השינויים שחלו בעשור האחרון מבחינה מדעית, תחום הקוסמטיקה עבר מהפך. לכן קוסמטיקאית צריכה לדעת ולספר את כל התשובות בתחומים בהם הקוסמטיקה פוגשת את המדע והרפואה.
עליה להתעדכן בכל החידושים הרפואיים והפרא-רפואיים הקיימים, להפגין בקיאות בהרכב התכשירים ובהשפעתם על בעיות עוריות שונות. , כמו גם בתופעות הלוואי האפשריות, ולהכיר את מגוון הטיפולים הרפואיים וטיפולי הרפואה המשלימה.


רוית אסף הפרזנטורית של הלגה רקנטי  מלכת היופי בדימוס ובעלת חברת איפור מצליחה כיוםמעבירה מסר על הבמה לכל הנשים: "בקמפיין החדש הלגה פונה לנשים עצמאיות, עובדות ועסוקות, שימצאו בתוך המרוץ המטורף של החיים גם זמן איכות לעצמן, כי כשאת נראית טוב את מרגישה טוב". "החיים האינטנסיביים גורמים לנו לשכוח לפעמים את עצמנו ואת מה שבאמת חשוב, אז טוב שיש את הלגה להזכיר לנו לפעמים...". 


אוולין הגואל הפרזנטורית של הלגה רקנטי - המוכרת מהסדרות ומהסרטים: שנות השמונים, ‘ישמח חתני’, ‘ילדות רעות’ ועוד "נשיות בעיני היא השילוב בין טיפוח הנפש וטיפוח החוץ". "להיות צעירה בגופך נותן לך את החופש להיות צעירה בנפשך. לא סתם אומרים שהקוסמטיקה הכי טובה היא האושר – השילוב בין אופטימיות וטיפוח תיתן לך את המראה שתמיד חלמת עליו, ותשמר את המתנה הנפלאה שהטבע נתן לך". 

אוולין הגואל, הלגה רקנטי, רוית אסף . קרדיט צילום: אור גפן
מידע על הלגה רקנטי:
הכשרה:
תחילת שנות ה 90 השתלמה בכימיה ורפואה קוסמטית באוניברסיטת תל אביב.
לימודי שיאצו ורפואה סינית במכללת מדיסין.
בשנת 1995 החלה ללמוד ולהתמחות בכל הקשור לקוסמטיקה פרא-רפואית וסיימה את הכשרתה בקורס העוסק בתרופות ובהשפעתן על העור.
בשנת 1996 סיימה לימודים כקוסמטיקאית פרא-רפואית, והוסמכה כ־ P.M.E (קוסמטיקאית שעובדת לצד רופא). 
שיתוף פעולה עשיר עם אנשי מקצוע מתחומים משלימים כגון : תזונאים, פלסטיקאים ומומחים ברפואה סינית.


הלגה רקנטי היא מפתחת שיטת שלושת השלבים של Helga (טיפול, שינוי, שימור) המבוססת על מטרות ותוצאות מדויקות, ועל טיפול כולל בשורש הבעיה מעבר לטיפול בתופעות הלוואי והסימפטומים.
מאז היא עוסקת בקוסמטיקה מתקנת, יועצת לקוסמטיקאיות בתחום זה ומרצה בימי עיון ולקהל הרחב. לפני מספר שנים הקימה את אקדמית HELGA REKANATY, בה למדו יותר מ-700 מטפלות וקוסמטיקאיות את שיטת הניהול הייחודית אותה פיתחה, וכיום הפכו לעסקים עצמאיים, המיישמים את השיטה במכוני הטיפול שפתחו. לאחרונה הושק מרכז הטיפולים החדשני HELGA REKANATY במגדל העסקים עזריאלי ראשונים, בו היא מכשירה קוסמטיקאיות ומטפלות בשיטת הקוסמטיקה הפרא-רפואית. הצוות המקצועי של המכון עובר הכשרות ישירות תחתיה, וכל שיטות הטיפול והחומרים במכון הן פרי הניסיון והידע שצברה במהלך יותר מעשרים שנות עבודתה בתחום.

'ליופי חוקים משלו' / הלגה רקנטי
עלות 129 ₪
הספרים נמכרים בסטימצקי ובצומת ספרים
לאתר HELGA REKANATY
https://helga.co.il/
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox