תוסף סידן אמורפי מציג ספיגה הגבוהה של פי 2 יותר - דנסיטידנסיטי - תוסף הסידן האמורפי פיתוח ביו טכנולוגי "כחול לבן" מציג ספיגה הגבוהה של פי 2 יותר, מתוספי הסידן המוכרים- מסוג קלציום קרבונט, הודות למבנה מולקולרי יחיד במינו.

תוספי תזונה הם חלק משגרת חיי. כסובלת מפיברומיאלגיה אני מתנסה ומנסה מבחר גדול של מוצרים על מנת למצוא מזור למכאוביי.
על המוצר דנסיטי שמעתי רבות ואף נתקלתי לא מעט בפרסומים בפייסבוק. כמו כן נתקלתי בחברה שסיפרה כי יש לה שיפור ניכר בכאבי העצמות.
מכיוון שאני סקפטית בעלת ניסיון עשיר בתוספי תזונה , מצאתי את עצמי יושבת שעות וקוראת על המוצר ,עדויות, מרכיבים והסקרנות גברה להבין למה דנסיטי, ולא כל מוצר סידן אחר?

למה דנסיטי?
*לסידן האמורפי יש מסיסות גבוהה פי 100 לעומת כל תוספי הסידן האחרים הקיימים בשוק.
* סידן אמורפי מסיס יותר באופן מובהק מקלציום קרבונט קריסטליני.
* ספיגת הסידן האמורפי במעי גבוהה פי 2 מזו של קלציום קרבונט גבישי בנטילת הסידן לאחר הארוחה.
* מנטרל חומציות באיזורים חומציים במיוחד
* מחקרים נוספים מראים כי הזמינות הביולוגית של הסידן האמורפי גבוהה משמעותית ביחס למקורות הסידן הנמצאים בשימוש כיום, וכי החומר מסיס במים וחומצה פי 120
* פיתוח "כחול לבן" של "אמורפיקל" חברת ביוטכנולוגיה ישראלית מצליחה בשיתוף אוניברסיטת בן גוריון!!

*יעילותו המוכחת של DENSITY מאפשרת לרתום את הסידן האמורפי להשפעה על מגוון תהליכי התחדשות, שטרם נראו.
ובנוסף.
תאי גזע שנחשפו לכמות קטנה של סידן אמורפי, התמיינו לתאים בוני עצם, במאות אחוזים יותר לעומת תאי גזע שלא נחשפו לסידן האמורפי.

למי מיועד?
דנסיטי/ סידן משפר מצבים של דלדול עצם, מעודד בניית עצם , עוזר במניעת שברים, עוזר לחולי אוסטיאופורוזיס, חיוני להפעלת השרירים ויעיל כאשר התזונה לא מספקת את כמות הסידן הנדרשת. התוסף פותח לנשים וגברים כאחד, לתקופה שלפני ובמשך גיל המעבר וכמובן בגיל השלישי. לנשים לאחר לידה, לסובלות מבריחת סידן ולכל העוסקים בספורט.

התגלית:
בחוות האנטילופות בערבה גידל יוסי בן סרטני נהרות כחולים עד שביום אחד נוכח לראות כי 11 יום לפני שהסרטן מתנשל (מה שקורה פעמיים בשנה) הוא מגדל אבן קיבה, גסטרוליט, המאפשרת לו לבנות במהירות חזרה את השלד. הסרטן אוסף סידן מהמזון ומהשלד הישן, וברגע שהוא מתנשל הגולה נמסה בתוך הקיבה שלו.
שנה לקח ליוסי בן עד שהצליח לשכנע חוקרים באוניברסיטת בן גוריון לחקור את התופעה לפיה הסרטן הכחול החי בסביבה דלת סידן-מים מתוקים ולמרות זאת מצא דרך לאגור קלציום אמורפי ולהשתמש בו לצורך ספיגה גבוהה ומהירה של הסידן בתהליך ההתנשלות ובניית השריון חדש בשלושה ימים בלבד.
מליונים רבים גוייסו בניסיון לחקור את החומר ולייצר אותו סינתטית, .
לאחר שנות מחקר ופיתוח ארוכות הצליחו המדענים להתחקות אחר מנגנון הייצור של הסידן האמורפי ולתרגם אותו לטכנולוגיה המאפשרת לייצרו כתוסף סידן שאינו מן החי.

מה תפקידו של הסידן בגוף?
הסידן המהווה 2% ממשקל הגוף, הינו אחד מהמינרלים המשמעותיים ביותר לשמירה על בריאות העצם ותפקוד תקין. ככל שאנו מתבגרים, פוחתת יכולת ספיגת הסידן בגופנו, תהליך טבעי המחייב מיליוני גברים ונשים בעולם למצוא מענה ל"בריחת" הסידן ודלול העצם, לפני שיטילו צל כבד על בריאותם ואיכות חייהם.
המחסור בסידן אינו נותן אותותיו בטווח המידי מאחר והגוף מצליח לשמור על רמות הסידן תקינות בדם באמצעות פירוקו מעצמות השלד. 

אולם, בטווח הארוך מחסור בסידן עלול לגרום לבעיות קשות, חלקן מסכנות חיים, החל ממחלת דלדול עצם (אוסטאופורוזיס) תחושות נמלול באצבעות ועד פרכוסים והפרעות בקצב הלב.
הופתעתי לגלות :
תת-הסידן (היפוקלצמיה) גורמת לדיכאון, העדר תאבון, חולשה, בעיות במערכת העיכול בקצב הלב ופעילות יתר של בלוטת התריס

האם נעשו מחקרים?
מחקר שבוצע ביחידה לתזונה קלינית במרכז הרפואי איכילוב בת"א בקרב 15 נשים בריאות בגיל המעבר, הוכיח מעל לכל ספק, כי דנסיטי בעל ספיגה גבוהה של מעל לפי 2 לעומת תוספי סידן נפוצים מסוג קלציום קרבונט.
המחקר פורסם בעיתון המדעי המוביל לחקר המטבוליזם של העצם JMBR Vol.29 Issue 10, October 2014)).
נתון זהה נמצא גם במחקר קליני שנערך במכון האנדוקריני שברמב"ם, שבחן את יתרונות דנסיטי באיזון
משק הסידן בגוף והוצג בקונגרס הרפואי הבינלאומי .WCO IOF ESCEO 2016.
לפתע עלו בי מחשבות , כאבי הידיים של אמי היקרה שהלכו ופחתו בעקבות נטילת סידן, כאבי צלעות של חברה ספורטאית שנעלמו לאחר נטילת סידן. אני תוהה האם עלינו לחכות לאיתות מהגוף? או לתת לשלד שלנו את מה שהוא צריך ולמנוע השלכות כואבות בעתיד.


מידע:
עלות: 180 ש"ח 60 קפציו לאריזה.
אתר החברה http://www.density-calcium.co.il
פייסבוק https://www.facebook.com/density.il
כשרות: כשר פרווה באישור הבד"צ העדה החרדית.
את דנסיטי - הסידן האמורפי בקפליות, ניתן לרכוש ברשתות הפארם, בתי המרקחת, בתי
הטבע, רשת שופרסל, ובאתר החברה
שירות לקוחות והזמנות :1-700-70-9524.

לידיעתכם:
את תוסף מזון דנסיטי יש לשמור בטמפ' החדר, במקום קריר ויבש ואין לאחסנו במקרר. נשים בהיריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים, יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.
 יש להרחיק מהישג ידם של ילדים.
חברת אמורפיקל, כחברה פורצת דרך בתחום תוספי הסידן, שמה לעצמה למטרה לתרגם את המדע והטכנולוגיה למוצרים מהפכניים נוספים שיקדמו את הטיפול במחלות עצם וישפרו את איכות חייהם של גברים ונשים ברחבי עולם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox