הכירו את המכשיר החדש של דייסון DYSON V10הוא החבר הכי טוב של האדם, הוא עוזר, יעיל, מהיר, משאיר את הבית מבריק ולעולם לא מתלונן. 

הכירו את שואב האבק האלחוטי החדש של דייסון DYSON V10.
אחרי ההצלחה המסחררת של DYSIN 6 &8 כעת הדגם החדיש והעוצמתי ביותר בעל מנוע דיגיטלי מבוסס על הטכנולוגיות והחומרים העדכניים שפותחו בתעשיית האווירונאוטיקה והחלל.
הוא קליל ונוח לשימוש, ניתן להגיע עימו לכל פינה בבית אבק במנורות, ספות , פינות במיטות וכו'.

לשואב מיכל ריקון גדול ב- 40% מהשואבים הקודמים וניתן לשאוב איתו את כל הבית.
השואב מגיע עם 3 מברשות :
מברשת פלאפי לרצפות ופרקטים
מברשת חובטת לשטיחים
מברשת חובטת למזרנים וריפודים שמתאימה במיוחד לאיסוף שיער של בעלי חיים.
אביזר דו מצבי לניקוי כללי
אביזר לפינות ומסילות
מברשת רכה לאזורים עדינים.

ריכוז יתרונות המכשיר החדש DYSON V10 

* עוצמתי ומיועד לשימוש של עד 60 דקות זמן עבודה.
* בעל עוצמת שאיבה גבוהה ביותר מבין כל השואבים האלחוטים של דייסון.
* שואב אבק אלחוטי ללא כבל.
* מיועד לשימוש של עד 60 דקות עבודה ללא איבוד עוצמת שאיבה לניקוי יסודי של כל הבית.
* מגיע עם מיכל גדול יותר ב- 40% מהדגם הקודם
* מבוסס על הטכנולוגיות והחומרים העדכניים ביותר שפותחו בתעשיית האווירונאוטיקה והחלל.
*מנוע מסתובב כ-2,000 סיבובים בשנייה במהירות של עד 125,000 סל"ד.
* המנוע בעל חיישן מגנטי המנטר את המיקום המדויק של המנוע ומתאים את עצמו לסביבה על מנת להגיע לביצועים מרביים. בעזרת חיישני הלחץ המותקנים בו, יש לו את האפשרות לחשב מהו המיקום שלו ביחס למדרגות בבית ומהו הפרש הגבהים בין השולחן לרצפה.
Dyson
ממשיכה לבסס את שליטתה בשוק שואבי האבק בישראל עם חשיפת שואב האבק העוצמתי ביותר שלה: Dyson V10 בעל טכנולוגיית המנוע המתקדמת ביותר שנראתה עד כה.
המנוע החדש אפשר למהנדסים של Dyson לשנות את העיצוב של השואב ולייצר זרימת אוויר ישרה בין המנוע למוט השואב. 
בזכות עיצוב חדשני זה, זרם אוויר חזק יותר מנותב ישירות לעבר המנוע ומגביר את עוצמת השאיבה. 


 מידע טכני
שואב האבק Dyson V10 הוא בעל עוצמת השאיבה הגבוהה ביותר מבין כל השואבים האלחוטיים: 14 הציקלונים מסודרים באופן מדויק מסביב לציר המרכזי של המכשיר וכתוצאה מכך זרימת האוויר לכיוון המנוע משתפרת משמעותית. 
הציקלונים פועלים במקביל ומייצרים כוח של מעל 79,000G. כוח זה מפריד את חלקיקי האבק המיקרוסקופיים מן האוויר ביעילות ולוכד 99.97% מן האלרגנים בגודל של עד 0.3 מיקרון - ופולט אוויר נקי יותר.הסוללה של ה-Dyson V10 היא עוצמתית יותר ולכן מאפשרת לשאוב עד 60 דקות. כמו כן, ל-Dyson V10 צג דיגיטלי חכם המדווח על הצורך בשטיפת המסנן וריקון המיכל. 
לשואב החדש מיכל ריקון בעל קיבולת גדולה יותר ב-40% מהדגם הקודם. מיכל זה מתאים לשאיבת כל הבית ללא צורך לרוקן את המיכל באופן תדיר. מחיר, אחריות ושירות: 

Dyson Absolut V10: 3,290 שקלים מגיע עם שלוש מברשת חובטות בעלות מנוע עזר פנימי בהנעה ישירה, מברשת פלאפי לרצפות ופרקטים, מברשת חובטת לשטיחים ומברשת חובטת למזרנים וריפודים המתאימה במיוחד לאיסוף שיער בעלי חיים, בנוסף אביזר דו מצבי לניקוי כללי, אביזר לפינות ומסילות ומברשת רכה לאזורים עדינים.

Dyson Animal V10: 2,890 שקלים מגיע עם שני מברשות חובטות ממונעות, מברשת חובטת בהנעה ישירה לשטיחים, ומברשת חובטת למזרנים וריפודים המתאימה במיוחד לאיסוף שיער בעלי חיים, אביזר דו מצבי לניקוי כללי, אביזר לפינות ומסילות ומברשת רכה לאזורים עדינים.

לשני הדגמים עמדת תליה והטענה לקיר. 
שואבי האבק נמכרים בכל רשתות השיווק למוצרי חשמל ביניהם; מחסני חשמל, אלמ, טרקלין חשמל, שקם אלקטריק, ביג אלקטריק אבי סופר ועוד.

לרגל ראש השנה, ב.נ.ז.כ סחר יבואן רשמי יוצאת במבצע: על כל קניה של שואב אבק Dyson V10 מקבלים מארז לניקוי משלים בשווי 450 שקלים הערכה כוללת מגוון אביזרים לפעולות ניקוי יסודיות: צינור מאריך גמיש, מברשת רכה למשטחים עדינים, מברשת בוץ ללכלוך מסיבי ומברשת לבדי ריפוד .

*רכישה דרך ב.נ.ז.כ סחר היבואנית הרשמית של דייסון בישראל, כוללת שנתיים אחריות ושרות בבית הלקוח

לפני החגים התחדשו במכשיר דייסון V10 שיהפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים ונקיים.
פירוט של כל החנויות המורשות עם אחריות יבואן רשמי:
https://www.dyson.co.il/he-IL/wheretobuy.aspx


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox