הספר: לא רוצה שתהיו לבד מאת אלה בלאסלפעמים אני חושבת שאולי אני ובעלי קיצוניים מידי , מגוננים על הילדים ומפחדים לעזוב אותם לימים ספורים. הנסיכה הגדולה שלי בת 10 , כעשור לא נסענו לטיול בחו"ל בלעדיה. הפרידה קשה לנו אז איך לילדים?

"בערב אמא ואבא דיברו שוב עם יהלי על הנסיעה שלהם לחפשה. הם לא יהיו בבית רק ארבעה ימים. יחד עם יהלי עם ספרו אצבעות ביד אחת. ספרו ארבע אצבעות . אצבע לכל יום. 
אחת, שתים, שלוש, ארבע - רק ארבע אצבעות. כל פעם כופפו יחד אצבע נוספת ואמרו , כך גם אתה תוכל לספור ולכופף כל יום אצבע נוספת, ותראה כמה מהר נחזור"

הספר "לא רוצה שתהיו לבד" נכתב על ידי עוזרת סוציאלית בכירה מתוך רצון לסייע להורים להקל על ילדיהם בפרידות.
מה עובר על יהלי הקטן, כשהוריו יוצאים בלעדיו לחופשה קצרה בחו"ל, ואיך עוזרים לו להתגבר על הפרידה העצובה.
הספר מתאר סיטואציה של זוג הורים הנוסעים לחופשה קצרה וכיצד הם מסבירים ליהלי על הפרידה.

אלה בלאס, עובדת סוציאלית בכירה. בעלת נסיון מקצועי רב בטיפול בילדים שעברו בחייהם פרידות מורכבות. הספר מתבסס על חוויותיה האישיות כסבתא ועל נסיונה המקצועי הרב. ספר חובה להורים, לסבים ולאנשי חינוך בגיל הרך.
יָהלִי הָיָה עָצוּב. הוּא לֹא יָדַע אֵיךְ זֶה לִהְיוֹת בְּלִי אִמָּא וְאַבָּא כַּמָּה יָמִים. הוּא חָשַׁב שֶׁיִּהְיֶה עָצוּב וְיִתְגַּעְגֵּעַ לְאַבָּא וְאִמָּא. יָהלִי לֹא הֵבִין מָה זֶה כַּמָּה יָמִים. הוּא רָצָה לִהְיוֹת בָּטוּחַ שֶׁהֵם יַחְזְרוּ מַהֵר.


אם אתם נוסעים לחופשה ורוצים לעשות זאת נכון עם ילדיכם הקטנים,לדעת איך לשמור על הנכדים ואיך להסביר להם שהוריהם בנופש. ספר מקסים וחובה לכל הורה!
ניתן לרכוש את הספר בחנויות הספרים המובחרות , או באתר האינטרנט של ההוצאה לאור www.ofir.org.il

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox