הכי קרוב להנקה - פטמת NUK Nature Senseלתינוק שלך את רוצה את הטוב ביותר, אנחנו כהורים לא מתפשרים והולכים עם הקידמה בביטחון וברצון לתת לאוצר את המוצרים הבטוחים ביותר והאיכותיים ביותר.
לאחרונה NUK השיקה בקבוק חדשני עם חוויה הכי קרוב להנקה Nature Sense עם פטמה ייחודית בעלת פתחים מרובים 92% מהתינוקות אימצו את פטמת הבקבוק החדש

פטמת NUK Nature Sense, הינה פיתוח ייחודי, המאפשר חווית אכילה הכי קרובה להנקה. צורת הפטמה אינה שווה משני צידיה, והיא מעוצבת כך שחלקה העליון מעוגל וחלקה התחתון שטוח, בדומה לפטמת האם במהלך ההנקה ולהתאמה אופטימלית לפיו של התינוק. 

הפתחים הזעירים והמרובים בפטמה מדמים את צינוריות החלב בשד האם ומבטיחים זרימה טבעית ורציפה. הפתחים ממוקמים בחלק המעוגל של הפטמה ולא במרכז, כך שהמזון נותר בפיו של התינוק למשך זמן רב יותר, מתערבב עם הרוק, תהליך המקל על העיכול.
פטמת הבקבוק עשויה מסיליקון וגמישה במיוחד. שוליה רחבים והיא בעלת אזור רך המתאים עצמו לפה התינוק, בדומה לפטמת האם ובכך מאפשרת חווית האכלה טבעית.

שסתום אנטי קוליק חדשני המסייע במניעת כאבי בטן
בקבוק ההזנה NUK Nature Sense בעל שסתום אנטי קוליק חדשני, המאפשר לתינוק לאכול ללא הפסקה, ממש כמו משד האם. בכך מסייע במניעת בליעת אוויר, העלולה לגרום לכאבי בטן הנגרמים מגזים.

מחקרים מראים כי 92% מהתינוקות אימצו; 98% מרופאי הילדים והמיילדות המליצו
במחקר שערכה החברה בגרמניה נמצא כי 92% מהתינוקות אימצו את הפטמה של NUK Nature Sense וכי 98% מהאימהות מאשרות שהפתחים המרובים והזעירים בפטמה, מהווים חוויית האכלה טבעית יותר.*
במחקר נוסף נמצא כי, המוצר מומלץ על ידי רופאי ילדים ומיילדות, כאשר 96% מהם אישרו שזרימת הנוזל דומה להנקה מהשד. 98% מרופאי הילדים והמיילדות אישרו עוד, שהרכות והתחושה הינם כמעט כמו בהנקה. עוד עלה מהמחקר כי, 98% מהמומחים ימליצו על NUK Nature Sense לאימהות שרוצות לשלב בין הנקה להאכלה מבקבוק.**הבקבוקים מוצעים בשני גדלים: 260 ו- 150 מ"ל ובמגוון צבעים פסטליים עדינים ובהירים: תכלת, ירקרק, לבן וורוד. הבקבוקים מיוצרים בגרמניה, עשויים פוליפרופילן עמיד ואיכותי, אינם מכילים ביספנול A ובטוחים לשימוש.

מחיר מומלץ לצרכן: 49.90 ₪ לבקבוק הזנה 150 מ"ל, 59.90 ₪ לבקבוק הזנה 260 מ"ל.
ניתן להשיג ברשת סופר פארם, ברשת מוצצים, ברשת חצי חינם ובחנויות המתמחות למוצרי תינוקות.
מלבן מעוגל: מבצע מיוחד ברשת סופר-פארם ברחבי הארץ: בקבוקי ההזנה החדשים ב- 25% הנחה וגם מגוון המוצצים ובקבוקי האימון של NUK בין התאריכים 19.7-2.8.18

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox