חברת הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומית "קמדיס" באתר אונלייןחברת הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומית "קמדיס" 
מציגה תחת המיתוג החדש מגוון תכשירים להקלה על תסמינים רגישים בעור לרכישה באתר האונליין החדש!

את חברת קמדיס אני מכירה לא מעט שנים, בעיקר את השמפו והמרכך שליווי אותי תקופות ארוכות. השבוע התנסיתי בשמפו לקשקשים ולאחר השימוש חשתי תחושה נעימה בקרקפת מאין הרגעה לעור.

חברת קמדיס הינה מבוססת על תרכובות צמחים מהרפואה הסינית והמסורתית, בעלת פטנט והוכחה גנטית. מיועדות לטיפול בתסמינים שונים של העור, החל מתסמיני יובש וגירוי בחילופי עונות ועד תסמיני פסוראזיס סבוריאה ודומיהן הדורשים טיפול מקיף . 
לטובת כניסתה של החברה למסחר אלקטרוני ולחוויית רכישה וזמינות מקסימלית באונליין – נבחרו שלושה מוצרי דגל של המותג , המציגים את אופי המוצרים באתר.


- שמפו דנדרוף מסדרת SEBO
- שמפו טיפולי מבוסס פורמולה הפועלת באמצעות מיצוי צמחים שנועד להקלה על קרקפת יבשה, הפחתת גרד, שיקום הקרקפת ובמניעת קשקשים. 

הפורמולה הוכחה קלינית שישנם 87% אחוזי הצלחה בירידה באדמומיות ובקילופים בעור לאחר שבועיים של הקפדה. השמפו מתאים לשימוש מבוגרים ולילדים מעל גיל 3. 
השמפו פועל לניקוי הקרקפת והשיער, מבוסס על צמחים מהרפואה הסינית , אינו מכיל סטרואידים, ללא SLS או פראבנים. 200 מ"ל מחיר לצרכן 40 ₪ לאחר התנסות השיער נותר נעים למגע , הקרקפת שהיתה מלווה בגירוי מעט נרגעה . ממליצה בחום!!

- ג'ל לחות לרגליים מסדרת DRY SKIN – תכשיר ג'ל לחות לרגליים לטיפול בעור סדוק ויבש במיוחד, המבוסס על פורמולת ג'ל עשירה בלחות המעניקה פעילות ריכוך מוגברת לשיקום מהיר ומיידי של כפות הרגליים. 

הפורמולה מוכחת קלינית כאשר 97.4% דיווחו על הפחתה בתסמיני עור יבש וסדוק בזמן מחקר של 4 שבועות. פעילותו של הג'ל מתבצעת באמצעות הרכב צמחים מרוכז ובלעדי למותג - המעניק לו תוצאות משמעותיות וגם את הגוון הטבעי והייחודי לו. 
התכשיר נספג במהירות ומשיב לעור הרגליים חיוניות וגמישות. ג'ל עשיר המתמודד עם עור יבש מאוד, סדוק ומחוספס המזין אותו בלחות. אינו מכיל פראבנים, ונבדק דרמטולוגית. 100 מ"ל מחיר לצרכן: 36 ₪.- Calming Lotion –תחליב להרגעת העור מעקיצות וגירויי עור שונים מסדרת RELIEF- תחליב-ג'ל להקלה והרגעה מידית של עור מגורה בעקבות עקיצות יתושים וגירויים אחרים. 

הפורמולה פועלת באמצעות הרכב צמחים מרוכז ובלעדי לקמדיס המעניק לו גם את הגוון הטבעי הייחודי לו. התחליב מפחית ביעילות אדמומיות וגרד הנלווים לעקיצות וגירויי עור שונים ומסייע במניעת התפתחות דלקת. מתאים למבוגרים, ילדים ותינוקות מגיל ששה חודשים, אינו מכיל סטרואידים או פראבנים ונטול בושם. 30 מ"ל מחיר לצרכן: 31.20 ₪ האתר ידידותי ובעל מבחר רב של מוצרים וסדרות. 
עוד סדרות שניתן למצוא באתר : סדרת הטופיק לטיפול באטופיק דרמטיטיס, סדרת דריי סקין לרגליים יבשות, סדרת פסו לטיפול בתסמיני פסוראזיס, וסדרת סקין רליף להקלה על עור מגורה ועקיצות יתושים.  . www.kamedis.co.ilאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox