מאקה פרימיום אורגנית - ברא צמחיםמצב בריאותי לקוי, צמחונות ותזונה לא נכונה הם גורמים מספיק טובים לחיפוש אחר מזור בעולם הטבע.
לפני כעשור חליתי בפיברומיאלגיה , בפגישה הראשונה עם ראומטולוגית הציגה בפניי את העובדות שאין תרופה והמליצה לנסות את תחום הרפואה המשלימה .
במקביל צמחונות רבת שנים ( מילדות) מחסור בויטמינים וסבל רב שהביא אותי לחיפוש פתרונות אינסופי בעולם הטבע וחיבור עמוק לתחום.
עשרות תרופות קונבנציונליות שניסו להקל על מכאוביי אבל הזיקו לגופי במובנים אחרים, יצאו מחיי והוחלפו במספר תוספים איכותיים.
על שורש המאקה "מזון על" שמעתי לראשונה בתוכנית טלויזיה והמשכתי לקרוא מסקרנות ברחבי הרשת, הוא נשמע מבטיח ומציג לא מעט יתרונות .

היתרונות רבים והבולטים הינם :
* שיפור רמות האנרגיה
* שיפור חילוף החומרים
* חיזוק מערכת החיסונית
* סיוע בהגברת האון המיני
* שיפור יכולות קוגנטיביות וזיכרון.
* השפעה חיובית על האיזון ההורמונלי
* רמות גבוהות של סידן
* פוריות מוגברת אצל גברים ונשים
* פועל כנוגד חמצון טבעי ומגביר את רמות הגלוטתיון ו SOD

מכיון שאני סובלת ממעי רגיז חששתי מההשפעה על המעי והתחלתי לשתות בהדרגה "אבקת מאקה פרימיום אורגנית" של ברא צמחים.
לאחר מספר שבועות של שימוש יש הקלה במעיים ובעיקר בחילוף החומרים והדרך עוד ארוכה.
אני מאמינה שהתמדה ושימוש של 3 חודשים רצופים מביאה עימה תוצאה טובה, יש נטיה לשכוח ולכן ממליצה לרשום את התחושות שלכם לפני ולאחר 3 חודשים להציץ ולנסות לבחון את השיפור /שינוי.

צריכת המאקה מהכיוון של הפיברומיאלגיה גורמת לעיתים להרגיש "חיות" ולהחזיר במעט את האנרגטיות שנעלמה עם השנים ולחזק את המערכת החיסונית שמעניקה לגוף יכולת התמודדות קלה יותר. האיזון ההורמונלי מעלה את האנדורפינים ואת ההרגשה הטובה .


מה כולל המאקה?,מעל 20 חומצות אמינות הכוללות 8 חומצות אמינו חיוניות , 20 חומצות שומן (כמו חומצה לוריק, לינולאית, פלמיטית, אולאית וסטארית), ויטמין B-1, B-2, C ו E , סידן, מגנזיום, אשלגן, נחושת,אבץ
,מנגן, זרחן, סלניום, גופרית, נתרן, ברזל.

רקע על המוצר:
המאקה ידועה ברחבי העולם כ- "ג'ינסנג הפרואני". זהו צמח המאכל היחידי בעולם אשר מצליח לשרוד בגובה של כ- 4000 מטר מעל פני הים בתנאי אקלים קיצוניים, על ידי אגירת רכיבים נדירים הנמצאים רק באנדים הפרואניים. המאקה מכילה ריכוזים גבוהים של גלוקוזינוליטים – אילו הן תרכובות אורגניות ייחודיות המכילות גופרית, אשר נחקרו רבות בשנים האחרונות לגבי סגולותיהן והשפעותיהן החיוביות על האדם. בנוסף, פקעות המאקה מכילות אחוזים גבוהים של מינרלים, ויטמינים, חומצות אמינו וחלבונים, פחמימות מורכבות וסיבים תזונתיים בעלי ערך תזונתי רב, והוא ידוע כ- "מזון-על" (super food).

מאקה צהובה – המזינה מכולן: עושר רב של רכיבים תזונתיים
מאקה שחורה – הנדירה מכולם: מומלצת מאוד לספורטאים!
מאקה אדומה – המתוקה מכולן: פרופיל הרכיבים הצמחיים (פיטוכימיקלים) המגוון ביותר וטעם המתאים במיוחד לילדים (מעל גיל 3).
מאקה של ברא צמחים המשלב בתוכו את 3 הצבעים , מכיל חומרים טבעיים בלבד, ללא תוספת סוכר, מלח, צבעי מאכל או חומרים משמרים, אינו מהונדס גנטית, מתאים לצמחונים ולטבעונים,חומר הגלם עבר סדרת בדיקות איכות קפדניות בהתאם לתקנים המחמירים ביותר בכדי להבטיח את זיהויו איכותו וניקיונו.

מה חשוב לדעת לפני רכישה מאקה?
לרכוש מאקה רק מקוצר איכותי שמבטיח כי אבקת שורש המאקה הוא 100% טהורה

אופן השימוש
אישית התחלתי בכפית בחצי כוס מים ( ניתן לקחת 1-2 כפיות ליום ) הטעם נסבל שתיתי גרועים יותר😝 אבל ניתן לשפר עם שייק פירות / שיבולת שועל / דגמי בוקר/ מיץ פטל וכו' .
הטעם הינו של אדמה / אגוז מוסקט ( לא טעים במיוחד)

לסיכום : מאקה הינו מזון על המכיל בתוכו מגוון רחב של מרכיבים בריאותיים ומזמינים. מניסיוני התמדה הינה מאוד חשובה בתוספי מזון כ-3 חודשים על מנת לתת לגוף להתרגל ולהתרומם . שומעת לא מעט מאנשים לקחתי שבועיים לא הרגשתי כלום . תוסף מזון אינו תרופה קונבנציונלית ולכן תהליכים בגוף קוראים אבל ההשפעה ניכרת לאחר זמן ו 3 חודשים בהחלט מספיק זמן לחוש את ההשפעה.
את מוצרי ברא צמחים ניתן לרכוש בבתי טבע וברחבי הרשת

כשרות בד"ץ חתם סופר בני ברק
האתר : https://bara.co.il
אזהרות כלליות:
מאקה עשויה להכיל יוד ואת חומצת האמינו פנילאלנין. המוצר אינו מומלץ לחולי פנילקטונוריה
נשים בהריון / אנשים הסובלים מבעיות רפואיות מומלץ תמיד להתייעץ אם רופא המשפחה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox