הדור החדש של תוספי הכורכום כבר על המדף - סופהרבחברת סופהרב משיקה:
כורכומין ליקוויד ג'ל!
הדור החדש של תוספי הכורכום

כמוסות ליקוויד ג'ל עם פטנט הכורכומין המהפכני להגברת הזמינות הביולוגית - BCM-95® בעל ההרכב הייחודי של כורכומין טהור ושמני כורכום


הפגישה הראשונה שלי עם הכורכומין היתה בעקבות תור לפרופסור בגסטרו, בדיקות לא תקינות של הכבד שלחו אותי במהירות להתייעצות. הוא הביט הסתכל על התשובות ואמר לי מהיום תתחילי לצרוך כורכומין ולא רק בתבלין .
מעי רגיז ופיברומיאלגיה ברקע גורמים לי לחשש ליטול כל מוצר חדש מחשש לתופעות לוואי. לכן עם חזרתי הביתה התחלתי לחקור , לקרוא כל פיסת מידע על התבלין הצהוב המיוחד ובהחלט לא להאמין איך תבלין צהוב יכול לסייע במגוון רחב של בעיות רפואיות.
כעבור חודשיים של לקיחת התוסף הוזמנתי להשקת כורכומין ליקוויד ג'ל והלכתי לבדוק האם זה טרנד או אכן מדובר בתוסף בעל סגולות ייחודיות.


שמחתי לגלות שאכן יש הוכחות מדעיות , 7000 מאמרים ומחקרים המוכיחים את חיוניותו של הכורכום לבריאותנו.
מחקרים שונים הוכיחו שהכורכום מסייע במגוון בעיות כגון: ריפוי כיבי קיבה, פינוי רעלים מהכבד, מסייע בהקלה על שיגרון (ראומטיזם), במצבים סרטניים שונים, אנטי דלקתי מצויין ומסייע בעיכוב התפתחות אלצהיימר וטרשת נפוצה ואף נוגד חמצון רב עוצמה.
על אף יתרונותיו המובהקים של הכורכומין, החיסרון הגדול של השימוש בו באבקת התבלין הוא זמינותו הביולוגית הנמוכה לגוף האדם. הוא מתפנה מהר מהגוף, חילוף החומרים שלו מהיר וזמן השהייה שלו בדם קצר.בגלל בעיית הזמינות הנמוכה עלו מגוון רחב של מותגי "כורכומין" בשנים האחרונות שהציגו פתרונות שונים לבעיה כמו תוספת פלפל שחור, לציטין ועוד. עם זאת, בכולם בלטו כמה חסרונות שהפריעו לצרכנים: חלקם הגיעו בטבליות גדולות וקשות לבליעה, חלקם בכמוסות (אבקה) שלא הכילו ריכוז מספק ולכן כמות גדולה מהן נדרשה לצורך הגעה למינון מדויק. ובסופו של דבר רובם לא הצליחו לעמוד בהבטחתם לצרכנים.

כעת סופהרב "Supherb" יצאו עם בשורה חדשנית הדור החדש של תוספי הכורכומין כורכומין ליקוויד ג'ל המהווה פריצת דרך משמעותית בתחום. מעכשיו אפשר להתרגל לנטילה קלה של כורכומין מרוכז ואפקטיבי בטכנולוגיה חדשנית של ליקוויד ג'ל. הרכב המוצר כולל גם את פטנט הכורכומין הבינלאומי BCM-95® המשפר משמעותית את זמינותו הביולוגית של הכורכומין ולכן אפקטיבי ביותר עבור גופינו. 
היתרונות של פטנט כורכומין BCM-95®:
זמינות ביולוגית טובה ב- 1,000% יותר בהשוואה לתמצית כורכומין תקנית!
זמן שהייה מקסימלי בגוף האדם (12-8 שעות)
מבוסס על מחקר עולמי של 13 שנה ומוגן ע"י 13 פטנטים
מגובה בהוכחות עם למעלה מ- 33 מחקרים, לרבות מחקרים קליניים
בעל סטטוס של GRAS (בטוח לשימוש) על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי 
BCM-95® מורכב משילוב עוצמתי של 100% תמצית כורכום איכותית בתוספת שמני הכורכום החיוניים המצויים באופן טבעי בשורש - בדיוק כפי שהטבע תכנן! שמני הכורכום (טורמרונים) נמצאו יעילים ביותר להעלאת זמינותו הביולוגית של הכורכומין ובעלי תכונות מועילות ועוצמתיות בפני עצמם.

בכורכומין ליקוויד ג'ל
מקבלים את החומר הפעיל (כורכומין + שמני כורכום) כנוזל בתוך כמוסת הג'ל. בניגוד לתכשירי כורכומין באבקה יבשה, בכמוסות ליקוויד ג'ל ניתן להכיל חומרים פעילים בצורת שמן - כמו שמני הכורכום (טורמרונים) שמהווים חלק חשוב ומהותי בתפקוד הכורכומין בגוף!

כמוסת ליקוויד ג'ל מאפשרת:

מסיסות טובה יותר וספיגה מהירה יותר – יתרון כפול!
שמירה טובה יותר על החומרים הפעילים מפני חמצון ולחות
נטילה קלה ונוחה ללא תחושת המחנק המקושרת לטבליות גדולות
אורך חיי מדף ארוכים יותר

קרדיט סטודיו אמברוזיהאיתן מרקוביץ, מנכ"ל ובעלים חברת "Supherb" (סופהרב), ויו"ר פורום תוספי התזונה באיגוד לשכות המסחר מוסר כי:
" כורכומין ליקוויד ג'ל פותח ויוצר במפעל סופהרב, שהינו מפעל תוספי התזונה המתקדם בישראל המפתח, מייצר ומשווק תוספי תזונה איכותיים לארץ ולשווקים בינלאומיים. שוק מוצרי הכורכום רושם גידול מרשים מדי שנה, לכן החלטנו בסופהרב לפתח את כמוסת הליקוויד ג'ל, בעלת יתרונות ספיגה הגבוהים יותר משאר המוצרים הקיימים בשוק. עם ריבוי המוצרים והמותגים הקיימים בשוק תוספי התזונה, מומלץ להקפיד על בחירה של תוסף איכותי ובטוח לשימוש, באישור משרד הבריאות ואשר יוצר בתנאים נאותים".

אם אתם נוטלים כורכומין או טרם התחלתם ממליצה בחום על ליקוויד ג'ל כורכומין.

את כורכומין ליקוויד ג'ל ניתן להשיג להשיג בביתי הטבע ורשתות הפארם.
אריזות של 30 כמוסות רכות. מחיר מומלץ לצרכן 129 ₪.


המידע הנ"ל אינו מהווה תחליף ליעוץ אצל רופא , שימו לב אנשים הנוטלים תרופות , קומודין מדללי דם ועוד' צריכים להתייעץ עם הרופא טרם השימוש.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox