סובלים מכאבי פרקים? שחיקת סחוס ומחלות ראומטיות שונות - הכירו את קולגן פלקס מוצר חדש מבית NUTRI CARENutri Care משיקה את "קולגן פלקס קיט": 

מארז מיוחד הכולל קולגן פלקס UC-II וכורכומקס B – לסיוע בהתמודדות עם בעיות במפרקים 


זוכרת את הביקור אצל אותה רופאה שאיבחנה אותי כחולת פיברומיאלגיה , את רשימת התרופות המכובדת ואת חוסר היכולת לתת מזור למכאוביי. 
פניי עברו לעולם הטבע ותוספי המזון שהתגלו בפניי בעלי יכולות ריפוי מופלאות ללא תופעות לוואי קשים וניסיונות גמילה מפרכים.
אפילו הרחקתי לכת ונסעתי למדינת ירדן להכיר את עולם הטבע אצל מרפא מיוחד במינו, הניסיונות לקרוא ,להבין ולמצוא מזור לכל הסובלים מכאבים וכל זאת מאמא אדמה / הטבע .

הפוסט הבא מופנה לכל סובלי כאבי הפרקים , שחיקה במבנה הסחוס (אוסטיאוארטריטיס – דלקת מפרקים ניוונית) הגורמים לכאבים קשים וקושי בתפקוד היומיומי. 
לעיתים הכאבים נובעים ממחלות ראומטיות שונות, עודף משקל ומחלות אוטואימוניות הפוגעות במפרקים ובסחוסים.
המותג Nutri Care השיק מארז המשלב בתוכו 2 מוצרים המספקים מענה מקיף המסייע להתמודדות עם בעיות במפרקים. 
הסינרגיה בין הקולגן פלקס וכורומקס B גורמת לשיפור ניכר ומחקרים הוכיחו שרמת הכאב פחת.
הפורמולה "כורכומקס B" מכילה תערובת ייחודית הכוללת שלושה מרכיבים: תמצית שורש הכורכום (כורכומין) במינון מוגבר של 1,000 מ"ג, צמח הבוסוויליה ותמצית פלפל שחור (פיפרין). 
קולגן פלקס מכיל קולגן מסוג 2, הדומה למבנה הקולגן המרכיב את הסחוסים בגוף האדם. הוא מופק בתהליך ייחודי ללא דנטורציה (שינוי במבנה הטבעי של החומר), כך שהוא לא גורם לתגובה חיסונית.
תפקידו של הסחוס, בין השאר, הוא למנוע חיכוך בין העצמות ולסייע לתנועתן החלקה במפרק. אחד המרכיבים העיקריים של הסחוס הוא קולגן (מסוג 2) – חלבון סיבי בעל תפקיד חשוב בתמיכה ברקמות ובחיבור ביניהן. 


הרוקח של מותג תוספי התזונה Nutri Care, עומר פורת, מסביר על המרכיבים: מחקר (משנת 2016) שבדק את יעילות הפורמולה הראה כי מתן קולגן במינון של 40 מ"ג ליום במשך 180-120 יום, הביא לשיפור ניכר בתפקוד המפרקים והפחית את רמת הכאב בקרב נבדקים שסבלו מדלקת מפרקים ניוונית בברכיים. 
מחקר נוסף (משנת 2009) שהשווה את השפעת הקולגן מסוג 2 ביחס לטיפול בתוספים המכילים גלוקזמין וכונדרואיטין בקרב קבוצות מחקר של סובלים מדלקת מפרקים ניוונית – הראה שיפור מובהק בעקבות טיפול בקולגן לעומת טיפול בתוספים הללו – הן בממדי הכאב והן בשיפור התפקוד והתנועה. 


שורש הכורכום מוכר ברפואה הסינית וההודית כנוגד דלקת, כבר אלפי שנים. 
הכורכומין (החומר הפעיל בשורש הכורכום) הוא נוגד חמצון בעל תכונות אנטי דלקתיות. מחקרים שנערכו על הכורכומין מראים שהוא עשוי לסייע בהתמודדות במצבים כגון דלקת בפרקים, עיכוב תהליך ההזדקנות של מערכת הלב וכלי הדם, שיפור תפקוד מערכת החיסון, הפחתת רמות הכולסטרול בדם, ועוד. הפיפרין (החומר הפעיל בפלפל), המופק מתמצית פלפל שחור ומשולב בפורמולה, משפר את ספיגת הכורכומין במעיים ואת רמתו בדם.

צמח הבוסוויליה, המכונה גם לבונה הודית, מכיל מרכיב פעיל בשם חומצה בוסווילית. ברפואה ההודית המסורתית, איורוודה, הוא משמש גם לטיפול בדלקות בפרקים. מחקר שהתפרסם ב-2003 הראה שטיפול בצמח הפחית את רמת הכאב שחשו חולים בדלקת מפרקים ניוונית בברך, ונצפו שיפור בטווח התנועה וירידה בנפיחות במפרק. מחקר נוסף מ-2013, שבדק את שילוב המרכיבים כורכום ובוסוויליה לטיפול בדלקת מפרקים, הצביע על הפחתה ברמת הכאב ושיפור בטווח ההליכה והתנועה של הברך. 


כמו כן, לפורמולה "כורכומקס B" יתרון נוסף: לטבליה ציפוי אנטרי המגן עליה מפני חומציות הקיבה ומבטיח שתוכנה יתפרק במעי, לספיגה מרבית.
לדברי הרוקח פורת, השילוב הייחודי של מרכיבי הפורמולות: קולגן , כורכומין במינון מוגבר של 1000 מ"ג, ובוסוואליה, נותן מענה המסייע להתמודדות עם דלקות בפרקים. 

במהלך השנים אף רופאים ממליצים על לקיחת כורכומין לשיפור בבעיות שונות ( פרופסור לגסטרו המליץ לי ) לכן השילוב מעניק מענה במגוון רחב של בעיות ומעניק מענה לסובלים בכאבים כרונים לא קלים.

מחיר לצרכן: 199 ש"ח.
להשיג ברשתות הפארם, בבתי טבע ובבתי מרקחת מובחרים.
התכשירים מיוצרים במפעל מוביל לתוספי תזונה Soma Labs בניו ג'רסי ארה"ב, בתנאי ייצור קפדניים. 

· המידע לעיל אינו בגדר התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ ברופא המטפל.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox