הגוף לקידום הקוסמטיקאיות מזמין אותך לכנס המוביל של השנה

תמי בניטה

הגוף לקידום הקוסמטיקאיות מזמין אותך לכנס המוביל של השנה 

בחלומי אני קוסמטיקאית מדופלמת מוקפת בקרמים ותכשירים. מאין חלום סמוי והתמכרות לא קטנה לעולם הקוסמטיקה .
אתמול נכחתי בכנס במלון הילטון עם מאות קוסמטיקאיות שהגיעו להתעדכן בחידושים האחרונים בשוק ולהכיר מוצרי קוסמטיקה חדישים .
הכנס נעשה ביוזמה חדשנית של תמי בניטה שהינה אשת עסקים ויזמית בתחום הקוסמטיקה והביוטי. מתוך רצון לקדם את הקוסמטיקאיות.


תמי בניטה הינה בתחום הקוסמטיקה והביוטי כעשור ומלווה קוסמטיקאיות מקצועיות , ותיקות או בתחילת דרכן. בכל היבט הקשור לעשיה המקצועית ולכן זוכה להצלחה מטאורית ומארגנת כנסים מקצועיים יוקרתיים בתחום הקוסמטיקה.
 

 החזון של תמי בניטה והגוף לקידום קוסמטיקאיות הוא ללמד נשים מהי העצמה ועוצמה אישית ועסקית וכיצד להצליח לשלב בצורה אופטימאלית ביניהם לבין חיי משפחה ותפקוד מלא כאם ולא רק כבעלת עסק מצליח. הם מזמינים נשים מכל רחבי הארץ להצטרף להצלחה וליהנות מכנסים מקומיים ברמה בינלאומית, עם מיטב המרצים בתחום ועם אפשרות לקבלת הטבות משמעותיות לכל מי שעוסקת בתחום. הגוף לקידום הקוסמטיקאיות מזמין אותך לכנס שיתקיים בתאריך 7.8.18 במלון הילטון היוקרתי
האירוע המרשים יכלול את מיטב החברות המובילות בארץ בתחומי הקוסמטיקה, טיפוח, איפור, ציפורניים, הסרות שיער ועוד. בכנס תפגשי בעלות עסקים המשיקות לתחום העיסוק שלך ותיפתח בפנייך ההזדמנות ליצור קשרים עסקיים ואישיים שיתרמו למינוף העסק שלך. 


הגוף לקידום קוסמטיקאיות מציע לחברות הנרשמות לארגון סל שירותים מקיף המספק מענה לכל אתגר מקצועי שקוסמטיקאית יכולה להיתקל בה: סטיילינג לקליניקה, איסוף לידים, הדרכות בנושאי שיווק ומכירות, התנהלות מול התקשורת ועוד.
 תמי בניטה נפגשת אישית עם כל קוסמטיקאית, על-מנת לבנות לה תכנית פעולה מותאמת אישית ולסייע לה למצות את מירב ההטבות המגיעות לה דרך הגוף לקידום קוסמטיקאיות, כולל שיתופי פעולה עם חברות קוסמטיקה גדולות והשגת הנחות על רכישת המוצרים. 


החברות בגוף תקפה לשנה ומתאימה לקוסמטיקאיות המעוניינות להרחיב את קהל הלקוחות שלהן ולשמר את הקהל הקיים, בכל שלב של בניית העסק ופיתוחו. 


ליצירת קשר: 
קרדיט צילומים : דביר כחלון
פייסבוק: תמי כהן בניטה
קבין ישראל
Benita Beauty for Business
03-7168770

cabine@bezeqint.net

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox