ספר המילים הראשון שלי - העשרת עולמו של הילד עד כיתה א'


"ספרק טויס" השיקה את "ספר המלים הראשון שלי" – צעצוע אינטראקטיבי חינוכי שילווה את הילד משנותיו הראשונות ועד לכיתה א': החל מהכרת מושגים ראשונים ועד לתחילת לימוד הקריאה 

את האושר בעיניים שהילד מתחיל לומר את מילותיו הראשונות כולנו זוכרים, "אמא" "אבא" וצרחות של אושר בבית . במהלך השנים אנחנו משקיעים באוצר המילים של הילד אם זה בתמונות / ספרים / טלויזיה ומבחר ענק של אביזרים ללמד ולטפח את החשוב לנו מכל .


 "ספר המילים הראשון שלי " זו אהבה ממבט ראשון , חברת ספרק טויס פיתחה והשיקה משחק אינטראקטיבי שיתן מענה לכל אותם הורים המחפשים לשלב לילד לימוד עשיר במקביל לכיף והנאה.
המשחק עשיר בתכנים וניתן ללמוד בו מושגים ומילים, צלילי אותיות ואיות מילים , תוך אפשרות להתאימו לגילו של הילד: החל מהכרת מושגים ומלים במגוון נושאים בעזרת שפע של משפטים משעשעים ומלמדים, ובהמשך - הכרת האותיות, הצלילים של המילים והאיות שלהן. הספר מכיל 3 דפים מפלסטיק קשיח על מנת שהעולל הקטן לא יצליח לקרוע 😛, בכל דף מופיעות תמונות מגוונות של דמויות ועצמים בנושאים שונים ולצדם שמותיהם ( מנוקים ) וכפתורי לחיצה צהובים מובלטים. הספר מעוצב באופן שהוא מושך את העיני הילד , הוא צבעוני והכפתורים בולטים וקלילים.
מבחר נושאים מוצרים כגון : מקצועות, מאכלים, בלעי חיים, צורות וצבעים.


 בספר מתג המאפשר לבחור בין 3 אפשרויות של למידה: 
1. למידה של מילים ראשונות במגוון תחומים - בעזרת השמעת המלים עצמן ומעל 100 משפטים משעשעים ומלמדים בהם משולבים המילים. (בלחיצה ראשונה על הלחצן הצהוב מושמעת המלה ובלחיצה נוספת מושמעים המשפטים); 
2. השמעת השם ואז השמעת האותיות המרכיבות אותה (למשל: ידיים – יוד, דלת, יוד, יוד, מם סופית); ואפשרות
3: השמעת השם ואז השמעה של האות הראשונה במלה (למשל: "המלה רופא מתחילה באות ריש").

הספר מכיל גם כפתור "שאלות", המבקש מהילד למצוא את המילים תוך קבלת משוב. 
בתחילה יוכל לחפש את התמונה המתאימה, ומאוחר יותר יוכל לנסות לזהות גם את המילה הכתובה.
רמות הלימוד השונות מאפשרות לילד "לגדול עם הצעצוע" ולהתאים את אופן המשחק בו לגילו ולרמת הידע שלו. 
בנוסף, בספר כפתור המשמיע שירים נהדרים בנושאים המוצגים הספר - אותיות, צורות וגוף האדם, כך שהילד יכול להאזין להם בכיף וללמוד את המלים והמושגים תוך שהוא מתבונן בתמונות ובמלים שבספר. 


צילום יח"צ
אני בעד משחקים המשלבים לימוד והנאה , תורם להתפתחות של הילד ומעשיר את עולמו. ממליצה בחום.

מחיר: 120 ₪.
להשיג בחנויות הצעצועים המובחרות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox