סרט ילדים - שודדי האוצר
מדובב לעברית
85 דקות
הסרט יעלה לאקרנים ב- 17.5
בהפצת פילמהאוס
קומדיה/הרפתקאות/אנימציה
סרט לכל המשפחה
       

אני מביטה בנסיך (בן 6 ) שלי הוא מתגלגל מצחוק, הילדה ( בת 9 ) מחייכת ומרותקת עמוק עמוק בתוך מסך הקולנוע. יום שישי השקת הסרט שודדי האוצר גרמה לילדים ולהורים לצאת מחוייכים ומאושרים מסרט איכותי, משלב הומור ותוכן מושך.

85 דקות שעברו במהירות ובהנאה רצופה.

סיפורו של לאונרדו דה וינצ'י הצעיר, המשחזר את עולמו המסתורי והמרתק של האומן והמדען. עולם מלא בתגליות מרתקות והמצאות חכמות, כמו היכולת לעוף ולצלול מתחת למים, מה שמכניס לחייהם רגעים מלאים בכיף וחלומות גדולים.

החיים זורמים בשקט בוינצ'י: לאונרדו נאבק להצליח להוציא לפועל את המצאותיו המדהימות, לורנזו חברו מנסה לעזור לו ומונה ליזה מושא אהבתו של לאו צופה בהם בגיחוך. צועני מגיע לעיירה, והסיפורים שלו אודות אוצר נחבא גורמים ללאונרדו וחבריו לצאת למסע ולהתחיל בהרפתקה גדולה.

קומץ פיראטים מפחידים מוכנים לעשות הכול כדי למצוא את האוצר החבוי מתחת לפני הים ליד האי מונטה כריסטו. אבל לאו וחבריו משתמשים בהצלחה בהמצאות החדשניות, כשהחשובה מכולם היא חליפת הצלילה, ומצליחים למצוא את תיבת האוצר... אך כאן לא מסתיימות ההרפתקאות, כי הפיראטים לא יוותרו על האוצר בקלות.

הדמויות מתוקות ומשעשעות 😍
הדמויות
לאו –נער צעיר שיודע מה העתיד צופן בפניו וכמובן- גאון. כשההשראה נוחתת על לאו הוא חייב לפעול- לרשום, לצייר, לתכנן ולהמציא, באותו הרגע ממש, לכן הוא וכסת הדיו שתמיד איתו נכנסים לפעולה בכל מקום וכך הוא מוכן לכל הזדמנות שתבוא.

לורנזו – חבר ילדות של לאונרדו. אמיץ וגם חסר אחריות במידה מספקת בכדי ללוות את לאו בהרפתקאותיו. לורנזו הוא אלוף בהתמצאות ביערות ובאזורים הכפריים - הוא מזהה את קולות בעלי החיים ומזהה כל עלה וצמח שהוא פוגש בדרכו. הוא השותף המושלם של לאו לכל ההרפתקאות.

מונה ליזה - עלמה יפהפיה עם שיער אדום קשור בצמה שנופלת על כתפה. נערת כפר עדינה למראית עין, אך גם קשוחה ולוחמנית, היא מצטרפת לבחורים במסע ההרפתקאות שלהם ולוקחת חלק מלא בכל פעולה והרפתקה.

צקו - הוא חבר של לאו, שתמיד שואל שאלות לגבי התקדמות המצאותיו. כאשר שדות משפחתה של ליזה נשרפים כליל וליאו רוצה להרוויח כסף כדי לעזור לה, צקו שולח אותו עם מכתב המלצה לפירנצה לצייר בסדנא של חבר.

הפירטים - הקפטן הקשוח יחד עם עוזריו הנאמנים שתמיד מצליחים להסתבך, מנסים בכל דרך להגיע לאוצר הגדול שנמצא בקרקעית הים ועוקבים אחרי לאו כי רק בעזרת המצאותיו המופלאות הם יוכלו להגיע לאוצר.


סרט מקסים ומומלץ בחום!!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox