מלח הארץ מופחת נתרן- האם גם אתם מאוהבים?מכירים את האנשים שאוכלים ומוסיפים מלח עוד לפני שטעמו את האוכל? האם גם לכם אמרו שמי שמוסיף הרבה מלח לאוכל סימן שהוא מאוהב?
איך שלא תסתכלו על זה, הנתרן הוא "אורח" שקוף וקבוע בצלחת היומית ונוכח כמעט בכל מזון מעובד מלבד ירקות ופירות טריים, מה שהפך אותו עם השנים לפקטור משמעותי בהגדרת בריאותנו.

מומחי התזונה מסכימים בדרך כלל שצריכת הנתרן הממוצעת היא הרבה מעל הגבולות המותרים ומזיקה לגופנו, לכן רצוי להמעיט בצריכת נתרן ככל הניתן.אם גם אתם לא יכולים בלי מלח אז הכירו:

חברת "מלח הארץ" מציעה פתרון להפחתת נתרן בתפריט היומי - מלח הארץ מופחת נתרן, המומלץ לשימוש יומיומי לאלה המבקשים להקפיד על הרגלי תזונה בריאים ומאוזנים, לעצמם ולבני משפחתם. מלח הארץ מופחת נתרן, מכיל כ- 50% פחות נתרן מאשר מלח רגיל: בעוד שב- 100 גרם של מלח שולחני רגיל יש 39 גרם נתרן, הרי שב-100 גרם של "מלח הארץ מופחת נתרן" יש רק 19 גרם נתרן. המוצר מופק על בסיס מלחי ים כאשר את חלק הנתרן שהופחת מחליף אשלגן.


יתרונות המוצר:

· מתאים לצריכה יומיומית ולהפחתת כמות הנתרן בתפריט
· מכיל אשלגן – מינרל חיוני לגוף ואחד מהבודדים היכולים להחליף את הנתרן לתחושת המליחות במלח
· יתרון חשוב ל "מלח הארץ מופחת נתרן" הוא בטעמו הדומה מאד לטעמו של מלח רגילדגש:

המוצר מיועד בעיקר להמלחת מזון מוכן ופחות לבישול.האתגר:
לעודד את הילדים והמשפחה להמליח את הסלט, הביצה, הצ'יפס , קלח התירס וכד' במלח מופחת נתרן.


עליזה רביצקי, מנהלת אבטחת האיכות בחברת מלח הארץ, מסבירה ש"האשלגן הינו מינרל חיוני לגוף והוא אחד המינרלים הבודדים היכולים להחליף נתרן לתחושת המליחות במלח". "לאחרונה פרסמו ארגוני הבריאות בעולם שלאשלגן השפעה ממתנת על השפעות המיוחסות לנתרן בכל הנוגע לבעיות לחץ דם גבוה ומחלות לב", מוסיפה רביצקי.
את מלחיית "מלח הארץ מופחת נתרן" ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות הפרטיות. "מלח הארץ מופחת נתרן" מגיע במלחייה שולחנית המכילה 250 גרם והוא כשר בהשגחת הבד"ץ ירושלים של העדה החרדית.

אנחנו עברנו לצריכת מלח ללא נתרן עוד שבעלי היה בהרצאה בעבודתו וחזר מבוהל , ממליצה בחום לכל מכורי המלח למען שמירה על בריאותכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox