קולקציית הוויאנס לקיץ 2018קולקציית הוויאנס לקיץ 2018 
קולקצייה שמתאפיינת בים, שמשיות, פרחוניות טרופית, דמויות נשיות ובדי קטיפה

הקיץ באופק ומביא עמו חידושים בעולם כפכפי האצבע, צבעוניות מדהימה,טרופיות ופריחה הם חלק מהצבעים שתראו בחנויות.
נסעתי להשקה חגיגית לתת לכם הצצה לקולקציה החדשה של נעלי הוויאנס, כי מי לא צריך כפכפים מדליקות ושיקיות בקיץ?.ההתלבטות איזו נעל הכי יפה גרמה לי לשנות את דעתי כל דקה , הטרופיות היו נראות לי מדהימות לים אבל השחורות עם האבן כל כך טובות לי ליום יום, הקומיקס משכו את עיניי , מנגד, החברה ממשיכה להציע את הדגמים הקלאסיים בצבע האחיד במחירים נוחים, יחסית. הדגמים הללו מועדפים על רבים שפשוט לא אוהבים כלום על הכפכפים שלהם. אז מעלה לכם קומץ של תמונות וסומכת עליכם 😜


צבעוניות ייחודית ,דגש על חופי ים ושמשיות גם במבט על , שילובי חומרים כמו קטיפה, טבעות , אלמנטים מובלטים , צבעים מעושנים לצד צבעים עזים לוגו מובלט אלמנטים זוהרים הם רק חלק מהאמירה החדשה של כפכפי הוויאנס .
הים שהינו חלק מהדי.אן .איי של הכפכפים נותן את אותותיו בשלל דגמים והינו ללא ספק מקור ההשראה לקולקציה , לעיתים גם באופן מוסווה.


דגל ברזיל כמובן שלא נפקד מהקולקציה ומלווה אותה בגאווה.
פרחים גדולים , אלמנטים מעולם האינטרנט ודמויות מפורסמות כמו
הלוני טונס, בני משפחת סימפסון , מלחמת הכוכבים , ואחרים מתבלים את הקולקציה בקריצה מעודנת.


בכפכפי הנשים בולטות המגמות הבאות: כפכפים סלים עם שלל אלמנטים המעניקים מראה מתוחכם וייחודית כמו רצועות זוהרות, רצועות המשלבות קטיפה ועוד.
אלמנטים שבטיים הבאים לידי ביטוי בעיטורים מיוחדים.
דמויות נשיות המבליטות את הכוח הנשי בכפכפי הסלים עם רצועות זוהרות ומובלטות.
כפכפים המשלבים הדפסים טרופיים של פרחים וצמחיה עם רצועות זוהרות ובוהקות המבליטות את יופיו של ההדפס.כפכפים מסדרת נאוטיקה- אלמנטים של שיט , שילובי עוגנים, קטנים
כפכפים עם רצועות עור מטאליות בשילוב לוגו החברה.
מעל הכול בולטת כאן מגמת הסנדלים{ סגורים מאחור} אשר התרחבה לשלל גרסאות חדשות בשלל צבעים.הסנדלים זוכים לואריאציות חדשות בכל שנה, לנוחות טוטאלית.


מחירים החל מ-50 ש

בארצנו הקטנה הקיץ ארוך ודביק ולכולם יש לפחות זוג אחד של כפכפי אצבע מגומי וכל קיץ קונים עוד זוג אחד או שניים כי העלויות נמוכות לעומת נעליי החורף.

גם הגברים זוכים השנה לשלל דגמים המבטאים, כמו תמיד, את הים והמרחבים .
הכפכפים עוטרו בהדפסי ותמונות נוף ייחודיות שחלקם בוצע בטכנולוגיה חדישה של צילום.תמונות הנוף לקוחות ממרחבי הים וממקומות אקזוטיים וסודיים ומעולם הגלישה .
הים מתגנב לכל פינה גם בכפכפי הגברים והדבר בא לילדי ביטוי בפסים הלקוחים מעולם הנאוטיקה הימי פסים בכחול – לבן, בגדלים שונים ובעוביים משתנים או פסים כמו לקוחים מעולם ה"יאכטונריים" . 


לצד כולם בולטים צמחים טרופיים במעין צלליות ופסים פסיכודאליים המשתלבים האחד בשני, בעורמה ותחכום.
לחלק מהדגמים הותאמו רצועות עבות ומעוצבות והכול על גווני הכחול והשחור, אפור , ירוק.

מחירים החל מ-80 ש


להשיג ברשת חנויות הוויאנס , רשת מגה ספורט, משביר לצרכן , בוניטה דה מאס, גלי, פאפיה , H&O ועוד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox