הוט מאמא! אסתי גינזבורג חוזרת לשגרה ולגזרה מסיימת את חופשת הלידה בתאילנד וחוזרת לדגמן הוט מאמא! אסתי גינזבורג חוזרת לשגרה ולגזרה 
מסיימת את חופשת הלידה בתאילנד וחוזרת לדגמן 

דוגמנית העל אסתי גינזבורג, התייצבה אתמול (יום ג) בשעות המוקדמות של בוקר על סט הצילומים שהוקם על גדות נחל הירקון בתל אביב, לצילומי קולקציית קיץ 2018 של בית האופנה גולברי.
אסתי, רק 3 חודשים לאחר לידת בנה השני, נחתה לפנות בוקר מחופשת בטן/גב בתאילנד, השאירה את שני הקטנטנים בבית והתייצבה בחולצת בטן קצרצרה וג'ינס צמוד המדגיש גזרה חטובה ללא זכר לבטן ההריונית שהייתה עד ממש לא מזמן.

אסתי גינזבורג על הסט של גולברי צילום יניב אדרי
גינזבורג סיפרה שהגוף החטוב בזכות: "שני ילדים זה לא כמו ילד אחד, אני כל היום מתרוצצת בניהם ומתזזת". צחקה והוסיפה: "אני אומנם מתאמנת ואוכלת בריא כמו תמיד אבל ללא ספק החיים כאימא משפיעים, כרגע אני במשקל יותר נמוך ממה שהתחלתי את ההיריון". 

אסתי גינזבורג על הסט של גולברי צילום יניב אדרי
כשנשאלה שוב על גופה הוסיפה: "אין לי שום רצון לעודד שזפון, נשים לא צריכות להיכנע לתכתיבים החברתיים, לכל אישה יש את הגוף שלה וזה בסדר, כל אישה צריכה להרגיש איך שהיא רוצה להרגיש ולא איך שאומרים לה להרגיש!" עוד הוסיפה: "בעייני רזון קיצוני זה לא יפה ולא בריא, אני עדיין לא נחשבת מהדוגמניות הרזות ואני דווקא אוהבת את זה." וחתמה במשפט: "יותר חשוב מה אני מייצגת ולא איך שאני נראת". 

אסתי גינזבורג על הסט של גולברי צילום יניב אדרי
אסתי עדכנה את חבריה על הסט שהיא ובעלה איש העסקים עדי קייזמן התפנקו בחופשה בתאילנד "זה בדיוק מה שהייתי צריכה אחרי ההיריון והלילות לבנים, עכשיו אני חוזרת לשגרה, לעבודה, לקמפיין של גולברי עד הפעם הבאה... "
אסתי גינזבורג על הסט של גולברי צילום סיימון אלמלם

אסתי גינזבורג על הסט של גולברי צילום סיימון אלמלם
עם אסתי הצטלמו 3 דוגמניות אנונימיות אשר מופיעות לראשונה מול המצלמה, אסתי הסבירה לבנות איך להיות טבעיות מול המצלמה ונתנה להן כמה טיפים. הבנות הודו שהן מתרגשות להצטלם עם כוכבת כמו גינזבורג וסיפרו שלאורך כל הצילומים הייתה מקסימה.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox