תערוכת הגיימינג בפסח לא לפספס- GAME IN MAKO FEST
שאלה: מה עושים בפסח עם הילדים?!
תשובה: 2018 GAME IN MAKO FEST!!כבר חלפה לה שנה ומחפשים אטרקציות להנות עם הילדים בחופשה - קבלו אטרקציה שלא ניתן לוותר עליה וכל הילדים אוהבים.

פסטיבל GAME IN MAKO FEST יוצא לדרך בפעם השלישית אחרי הצלחה מסחררת בשנים קודמות, הפסטיבל השנה הוא גדול יותר, ומושקע הרבה יותר

מתחם ענק שגם ההורים יכולים ליהנות עם הילדים עם מאות עמדות משחק, השקות של משחקים חדשים, מגוון של מתחמים למשחק חופשי, קרבות ראווה, מתחמי רטרו,אינדי,VR  ועוד הפתעות רבות. 


28-29 למרץ 2018, היכל שלמה תל אביב
2018 GAME IN MAKO FEST יתקיים בתאריכים 28-29 למרץ 2018, בימי ד-ה בהיכל שלמה תל אביב, ברח' אייזק רמבה 7 ת"א.

באי הפסטיבל GAME IN MAKO FEST יוכלו ליהנות מעשרות מתחמי גיימינג והשקות של המשחקים הכי חמים.
זירות ESPORT מושקעות עם מאות מקומות ישיבה וצפייה בשחקנים ובקבוצות הכי טובות בגמרים , חצאי גמר שיכללו גם קרבות ראווה של המתחרים בליגה. 


מתחם אינדי - שדרת מפתחי משחקים ישראליים עם עשרות משחקי אינדי להתנסות.
מתחם VR - מתחם שיכיל את כל החידושים האחרונים בתחום.
מתחם רטרו - מסע נוסטלגי עם המשחקים האהובים והחשובים בהיסטוריה של הגיימינג.

מתחם סדנאות לגיימרים איך לייצר אפליקציות ואיך לעצב בתלת מימד - BIG IDEA, איך להפוך ליוטיובר מצליח - קריסטינה, איך להפוך למעצב משחקים - אסף לוי.

בפסטיבל יתקיימו המשחקים הסופיים של ליגת ה- E SPORT הראשונה בישראל. ויוכרזו הזוכים של הקבוצות הטובות ביותר במשחקים: FIFA , Leauge of legends', CSGO ,

ועוד טורנירים ב ROCKET LEAUGE , TEKEN 7 וOVERWATCH.

בכל משחק ליגה יחולקו פרסים שווי ערך החל מ 500 ועד 8,000 ₪ לשחקן בששת המקומות הראשונים. וזו הפעם הראשונה בישראל שמחולקים פרסים בשווי הזה בתחום. המנצחים הגדולים של הליגה יקבלו פרסים וציוד גיימינג מתקדם בשווי 300,000 ₪ !

בפסטיבל יתקיימו שלוש משמרות בכל יום: 10:00-14:00 ו- 15:00-19:00 ומשמרת לילה 19:30-23:30. תחרויות קוספליי, מתחם מנוחה עם אוכל, השקות של המשחקים הכי חדשים, והרבה הפתעות.


*מחיר כרטיס כניסה לפסטיבל GAME IN MAKO FEST 85-115 ₪
רכישה באתר הפסטיבל: https://www.gamein.co.il
*הכניסה לפסטיבל מותרת מגיל 5. ובליווי הורה עד גיל 10
*כתובת היכל שלמה: רח' אייזק רמבה 7 תל אביב


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox