להפוך למטפלת של עצמך - NLP מאת מיכל לשם


את יסודות ה NLP הכרתי מאדם אשר היה נחוש  בדעתו לעזור לי ולהקל על מכאוביי מהפיברומיאלגיה. הגעתי אליו בתקופות השיא של הכאב , החולשות והמצב רוח הרע שתקף אותי בעקבותם. 
לא מעט עלו בי תהיות האם אני יכולה לנצח את הסטטיסטיקה ולהיות אותה אחת שעושים עליה כתבה בעיתון ומספרים איך היא הצליחה להירפא.

עם השנים הבנתי שכוח המחשבה יכול להוביל אותי למקומות טובים יותר למרות כל הקושי והכאב. עשרות מטפלים, מורי דרך אבל העבודה העצמית היא תלויה אך ורק בי.

קיבלתי מתנה מדהימה ספר בשם NLP מאת מיכל לשם
ספר היכול לחולל מהפך בחיי וגם בחייכם.בספרה החדש מצליחה מיכל לשם, אם חד הורית לשלושה שנעזבה על ידי בעלה בגיל צעיר לעזור לכמה שיותר נשים לעשות שינוי משמעותי בחייהן בעזרת שיטתNLP 

בספרה החדש קוראת מיכל לשם לנשים לבחון ולהבין מדוע אשה אחת אומללה ואחת מאושרת , מדוע אחת מלאת חרדות וחששות והאחרת מלאת אמונה ובטחון. מדוע אחת חיה בנוחות ועושר בעוד האחרת מתקיימת בדוחק ועוני. מדוע אחת מצליחה ואחת נכשלת. 
ספר זה נכתב במטרה לענות על שאלות אלו ולהסביר את האמיתות הבסיסיות אודות התודעה. הספר כולל תרגילים לאימון בבית, המאפשר לבחון מחדש את האופן בו אנו מעריכות את חיינו, תהליך קבלת ההחלטות ועיסוק מרתק במהות החיים. 


"קריאת הספר תוביל אותך למסע מרתק של גילוי עצמי ותעניק לך את הכוח להשפיע על עצמך ועל אחרים בעוצמה ובדיוק אשר אין דומה להם. יש בתוך הספר לא מעט משפטי מפתח מודגשים, שמעבירים את המסרים החשובים המאפשרים לרוץ קדימה לצד עיסוק בהרבה שאלות ותשובות, שנותנות לכל אישה כלים פרקטיים ויישומיים כדי לצאת למסע טיפולי בדרך להגשמת המטרות והיעדים שלה", מסבירה מיכל לשם.

שיטת NLP התפתחה בשנות ה-70 ומתרכזת ביצירת שינוי מוצלח בחיים, דוגמת קריירה, בריאות ומשפחה. מתודולוגיית שיטת ה-NLP שונה מאדם לאדם, אך מתבססת על יצירת קשר עם הלא מודע, במטרה להוביל שינוי ברבדים העמוקים של החיים. השיטה שואבת השראה מחוכמת הנוירולוגיה, בלשנות ומדעי ההתנהגות.


אני התחלתי כעת מסע עם עצמי מרגישה שזו מתנה לחיים שבאה בדיוק בזמן שהכוחות מעט אזלו. ממליצה לכל אחד להעניק לעצמו מתנה לחיים טובים יותר.

זהו ספר נוסף מהספרייה של מדיה 10 - הוצאת ספרים וניתן לרכוש אותו ברשתות צומת ספרים וסטימצקי, מהחברת או ישירות מאתר החברה http://www.media-10.co.il/אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox