רשת הריהוט CAVIO מציגה קולקציית ריהוט חדשה בדן דיזייןרשת הריהוט CAVIO  מציגה קולקציית ריהוט חדשה בדן דיזיין
כבר כילדה פינטזתי על בית חלומותיי, כמו נסיכה קסומה מהסרטים עם עיצוב מרהיב ומיוחד .לאחרונה אני ובעלי מחפשים להחליף רהיטים ומטיילים במגוון רחב של חנויות בארץ.

השבוע הוזמנתי להכיר את קולקציית הריהוט של CAVIO , ריהוט מעוצב וייחודי מאיטליה הכולל עשרות פריטים בעיצובים מרהיבים, ספות, קומודות, פינות אוכל ועוד.
הקולקציה מתאפיינת בעיצוב עכשווי מתקופות עיצוב שונות במהלך ההיסטוריה כמו רנסנס, רוקוקו, ארט נובו ועוד וכל זאת עם הדגשת אלמנטים שאפיינו כל תקופה ותקופה.

כבר בכניסה לחנות ניתן לראות מיטה שלא מביישת מלכה / נסיכה בעולם , העיצוב לא יכול להשאיר אף אדם אדיש אליו.
בקולקציה :
פריטים בסגנון ארט דקו בעיצובים מעודכנים המביאים להתרגשות עם עיצוב לא שיגרתי שיוצר אווירה אקסטרווגנטית, תוך שימוש באיכויות של עבודת יד איטלקית.

חברת CAVIO מותג הפרימיום המתמחה בריהוט יוקרתי היישר מוורונה שבאיטליה. מתמחה בשלל סגנונות , כאמור ומעצבת פריטים בסטנדרטים גבוהים מאוד המשווקים ל-39 מדינות ברחבי העולם.

וכעת החנות הראשונה וההשקה גם בישראל בדיזיין סנטר בני ברק.
פריטים עם ניחוח תרבותי שמציב ריהוט לחללים שונים בבית עם אלמנטים סמליים - איקונים שמציבים רף גבוה ומגבירים את השילוב הטוטאלי של אופנה ועיצוב פנים.

פריטים עם זהות ניאו קלאסית שדואגת לעגל את הקווים הנוקשים בעיצובים ואלמנטים עשויים מעצים כמו עץ דובדבן ,לינדן ואלון.

פריטים בעיצובים מתקופת הבארוק , עם פיתוחים עיצובים וגילופי עץ מעוגלים בעיקר ברגלי הפריטים כמו מיטות שולחנות וכ'ו.
פריטים המשלבים עיצובים חדשניים המהולים בתוך עיצובים קלאסיים היישר מהמאה ה-19 ויוצרים יחד שפת עיצוב מורכבת במיוחד.אם אתם מחפשים רהיטים מעוצבים, ייחודיים, עם אמירה אחרת ובהחלט מרהיבים לעין מוזמנים להגיע ולהכיר מקרוב.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox