המותג DUCK (דאק) משיק סדרת ג'ל נוזלי לניקוי האסלה



המותג DUCK (דאק) משיק סדרת ג'ל נוזלי לניקוי האסלה בישראל ובעולם:
סדרת ג'ל נוזלי לניקוי האסלה עם פורמולה חדשה ויעילה, בעוצמת בישום חזקה במיוחד.

חדרי השרותים בבית עברו ניסיונות לא מעטים של חומרי ניקוי, לאחר לא מעט ניסיונות אהבתי במיוחד את DUCK .

כעת, משיק המותג 2 ניחוחות חדשים מנטה ולבנדר.

השתמשתי בלבנדר, הנוזל סגול והריח מדהים. שילוב של ריח עם השמדת חיידקים 99.9% וניטרול ריחות רעים הופך אותו למוצר איכותי ביותר.





חברת אס. סי ג'ונסון מרעננת את מותג DUCK (דאק) בארץ ובעולם ומשיקה מוצרים חדשים לסדרת ג'ל נוזלי לניקוי האסלה עם פורמולה חדשה ויעילה, בעוצמת בישום חזקה במיוחד.
ישראל נמנית על המדינות הראשונות המשיקות את המהלך עם סדרת ג'ל ניקוי האסלה של המותג דאק (DUCK) , המוביל בתחום ניקיון השירותים.


דאק - סדרת ג'ל נוזלי לניקוי האסלה עם פורמולה חדשה צילום - אפרת אשל

מדובר בג'ל נוזלי לניקיון האסלה הכולל פורמולה חדשה, יעילה במיוחד, המשמידה 99.9% מהחיידקים מנטרלת ריחות רעים ומותירה ניחוח מרענן . הסדרה מונה 7 ניחוחות, בהם חמישה קיימים: רענן, הדרים, ים, פריחה מרעננת וטרופי ומשיקה שני ניחוחות חדשים: מנטה עדין ולבנדר.

ניחוח מנטה עדין הנו ניחוח חדשני וייחודי בשוק הישראלי המעניק תחושת ניקיון עוצמתית .
ניחוח לבנדר הוא הניחוח המוכר והאהוב של אס.סי.ג'ונסון, אשר מגיע גם לסדרת הנוזל עם עוצמת בישום גבוהה .


דאק - ג'ל נוזלי לניקוי האסלה עם פורמולה חדשה בניחוח מנטה עדין מחיר מומלץ לצרכן ממוצע - 8.90 ש''ח. צילום - אפרת אשל

שני הניחוחות החדשים מתווספים לסדרת המוצרים הקיימת, ומרחיבים את המשפחה למגוון ניחוחות עשיר, טרנדי ועדכני אשר מאפשר לכל אחד למצוא את הניחוח המועדף עליו .


הפורמולה החדשה של דאק חזקה, חכמה ויעילה יותר, עם ריכוז גבוה של בישום ובמרקם ג'ל ייחודי ויעיל במיוחד, ההופכת את פעולת הניקוי לקלה יותר: מנטרלת ריחות לחוויית ניקיון טובה יותר , ללא ריח לוואי, במרקם ג'ל המעניק כיסוי גדול יותר בעת הניקוי, עם צבע נוזל נעים ומיוחד המעניק כיסוי מלא וחוויית בישום טובה יותר תוך כדי השמדה של 99.9% חיידקים ובקטריות.
הפורמולה מכילה שמני בישום ייחודיים המפיצים את ריחם תוך נטרול הריחות הרעים, מרעננים את חדרי השירותים ומותירים בהם ניחוח מרענן לאחר פעולת הניקוי .


שומרים על הבקבוק עם צוואר הברווז הייחודי:
דאק ג'ל נוזלי לניקוי מתקדם, מגיע בבקבוק נוח לאחיזה, כשחלקו העליון מפותל ודק יותר, בעל צוואר בקבוק ייחודי המדמה צוואר ברווז - הרשום בפטנט ע"י החברה ומותאם במיוחד למבנה האסלה. מעניק כיסוי מקסימלי, ניקוי יעיל יותר ומותיר את האסלה נקייה ובניחוח מרענן, ידידותי ונוח למשתמש.



מחיר מומלץ לצרכן ממוצע: 8.90 ₪ ליחידה.
את מגוון מוצרי "דאק" ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם המובחרות.



אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox