למה יותם בלילה לא נרדם ? ספר מקסים מלא תובנות לילדיםלאחרונה בקבוצת נשים גדולה עלה שיח על הנושא : ילדים המגיעים לבית הספר ללא כריך, אולי כי אין להם? ההורה המודאג שאל האם הוא צריך לצייד את הילד בכריך נוסף כל יום?

השיח גלש וההורים המודאגים העלו רעיון האם כדאי לשלוח כל יום 2 כריכים על מנת שאף ילד לא ישאר רעב.זהבה שרמן הינה סבתא ל 6 נכדים ומניסיון חייה וסיפורי נכדיה כתבה ספר " למה יותם בלילה לא נרדם"
ספר המעודד ילדים להביט על הזולת ועל החבר לספסל, תוך רגישות על האחר שאין לו. עם התייחסות לתזונה בריאה ושיתוף ההורים בבעיות שמטרידות אותם גם בזמן שינה.

התייחסות למזון בריא כדרך חיים והיכולת להגיע לפשרה ולמצוא אוכל טעים , מזין וגם בריא.

הסיפור נולד בעקבות סיפור שסיפרה אחת הנכדות של הסופרת, בכל יום בזמן הפסקת האוכל הבחינה הנכדה כי החברה שיושבת לידה אינה מביאה כריך לכיתה. הנכדה סיפרה על כך בבית ואז האם החליטה לצייד את ביתה כל יום בכריך נוסף עבור החברה. כששמעה הסבתא את הסיפור נולד לו ספר ילדים חדש שמזמין לדיאלוג מרגש את הילד וההורה. 
למה יותם בלילה לא נרדם?


הסופרת זהבה שרמן מפרסמת ספר ילדים חדש: "למה יותם בלילה לא נרדם?", ספר הכתוב כולו בחרוזים מלא תובנות על מזון בריא וחשיבות ארוחת הערב המשפחתית וכן על חברות בכיתה ועזרה לזולת. הספר מביא הרבה ניסיון חיים לתוכו ופונה לקטנים ולגדולים כאחד, במטרה להמחיש כמה חשוב שלילד תהיה כתובת אצל ההורה, לשיתוף תחושות ורגשות .


ספר מקסים עם מלא תובנות ממליצה בחום!זהו ספר נוסף מהספרייה של מדיה 10 - הוצאת ספרים לאנשים פרטיים הרואה את עצמה כמקום להגשמת חלומות ספרותיים של כותבי פרוזה, סיפורת מקורית, שירה, ספרי ילדים ועוד. ניתן לרכוש את הספר ברשתות צומת וסטימצקי או ישירות מאתר החברה http://www.media-10.co.il/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox