אתם באילת? אל תפספסו את האטרקציות הכי מתקדמות בעולם
4 ימים של חופשה באילת הסתיימו להם מהר מאוד, סוכות מזג האויר מתחיל להתקרר , מחפשים אטרקציות נוספות מעבר לבריכה הקרירה.

הפעם הוחלט על סיבוב בקניון אייס מול שכלל שופינג ושלל אטרקציות מדהימות בקניון.
הקניון ענק ומחביא בתוכו אטרקציות מדהימות שחלקם פיקששתי בביקוריי הקודמים.

התחלנו את הסיור בקניון עם 2 ילדים שצועקים אמא משעמם לי ..אז הוחלט על כניסה לקולנוע 7 ממדים – 7D-MAX, רומי בחרה בסרט ילדים חמוד טויס ואנחנו זרמנו איתה. 
אז עליתי על רכבת הרים וקפצתי והרגשתי כמו ילדה קטנה, לא באמת אבל זה בהחלט הרגיש מציאותי.
רוח על הפנים , כסאות זזים קדימה, אחורה וחויה מדהימה לכל המשפחה.קולנוע רב חושי עוצמתי! בקולנוע סרטי תלת ממד איכותיים (של 10-7 דקות), כיסאות הנעים בסנכרון עם העלילה בסרט, ושלל אפקטים מדליקים להעצמת החוויה – רוח, גשם, ריח, דגדוגים, עשן, אורות ועוד. בקולנוע מוצעים מגוון סרטים – סרטי ילדים, פעולה, אקשן ועוד.
חייבת לציין שיש מבחר מקסים של סרטים למבוגרים / לילדים ועוד .משם סיימנו והילדים כבר צועקים ומבקשים את האטרקציה הבאה ואנחנו זורמים בכל אופן לא נמצאים באילת כל יומיים 😉


איש המראות

אז ממש בפינות הקניון בחדר מסתורי מתגלה בפנינו מבוך מראות מדליק! הילדים בשיא ההתלהבות פוגשים את איש המראות.
כולנו מקבלים כפפות על מנת לא ללכלך את המראות המבריקות ויוצאים למסע.
מה היה? צחקנו המון, הלכנו לאיבוד מעט, התלוצצנו והכי חשוב נהננו!


רואים אותנו כפול? מבוך המראות

מבוך מראות ייחודי מסוגו בארץ ומהמתקדמים בעולם, בשטח של 130 מ"ר! הרפתקה מאתגרת לכל הגילאים. המבוך מורכב ממסדרונות רצופים של מראות שבהם תראו את עצמכם משתקפים עשרות פעמים. גם מסדרון שנראה אין סופי עשוי להתגלות כמבוי סתום. ההליכה במבוך היא באווירה מסתורית, בתאורה משתנה ובמוזיקה ייחודית המעצימים את החוויה. מתאים מגיל 4. מחיר: 30 ₪ לאדם.


זו מראה או מעבר? מחפשים את הדרך

אלופים הגענו לאמצע הדרך עכשיו חוזרים


בסיום האטרקציה המדליקה עברנו לחדר ליד אי אפשר לפספס תמונה משפחתית מדליקה בחדר האשליות.
בחדר הזה הכול יכול לקרות – מי שגבוה נראה נמוך ומי שנמוך נראה ענק! החדר נבנה בצורה גיאומטרית ייחודית היוצרת אשליה אופטית במוחו של המתבונן מבחוץ, הרואה באופן מוטעה את גודלם של הדברים בחדר. 
אטרקציה להנצחת רגעים מצחיקים ומשעשעים לכל המשפחה. המשתתפים מקבלים 3 צילומים ישירות למייל, או תמונה ממוסגרת. מחיר: 30 ₪ (כולל צילום ומשלוח במייל של התמונות). 


חדר אשליות


זהו חשבתי שנגמר נשמתי ואז הגענו למפחיד מכל 😌 מודה האטרקציה הזו היא לאמיצים בלבד 💪 קורת הפחד – שתיקח אותך ממש עד הקצה... 👀
ממבט חיצוני קורה קטנה מעץ על משטח , מה כל כך מפחיד?

האמיץ הקטן שלי
לפנינו גבר עם שרירים שנראה כי יצא ממכון כושר, צועק מפחד ואני במבט של אתה רציני כולה קרש 😟
אז הנסיך הקטן שלי בן חמש וחצי עולה ונהנה והולך בשיא הכיף , גרם לכולם להיות פעורי פה 💪
עד ש...התור שלי זו שאומרת כולה קרש 😜 עליתי כמו גיבורה בשיא ההתלהבות, שמתי משקפיים, רואה את עצמי עולה במעלית ואז נפתחת המעלית ו.....אני לא רוצה תורידו אותי.

איך היא הצליחה ואני רעדתי?
סורי אני לא אמיצה , אבל אם אתם אמיצים אל תדלגו על החוויה הזו היא מדהימה וזכורה לכל בני משפחתי כחוויה מיוחדת במינה.

קורת הפחד: אטרקציית מציאות מדומה כיפית ומפחידה. המשתתף, המרכיב משקפי מציאות מדומה, הולך על קורה צרה בגובה של 3 סנטימטר בלבד, אבל מרגיש שהוא הולך על קורה שיוצאת מגורד שחקים בגובה עצום! המציאות מדומה - אבל הפחד אמיתי לגמרי! מתאים מגיל 6. מחיר: 30 ₪. האטרקציה ממוקמת בסמוך למתחם ההחלקה על הקרח. גבר גבר קצת פחד אבל עבר בגבורהזהו להיום? קונים מעט בגדים מקנחים בגלישה ויום למחרת חוזרים שוב לאטרקציה קלילה נוספת.
שביט מכור לכדורגל לא הסכים לוותר על הסים גול- שער רובוטי מתקדם.
אז לא זה לא כך כך קל כי השוערת היא עודפת את הכדורים כמו שצריך..אבל מנהל המקום הדליף לי שלא מעט הצליחו רק צריך להיות מספיק מוכשר .


שביט עומד לצד השוערת האלופה

סים-גול: שוער רובוטי מתקדם השומר על השער ומנסה למנוע מהבועטים להבקיע פנדלים. השוער מופעל בטכנולוגיה מתקדמת ונע במהירות של עד 70 קמ"ש. על כל גול שמצליחים להבקיע – זוכים בפרס משמעותי, והפרס הגדול הוא הוברבורד! המתחם בנוי כמגרש כדורגל. אטרקציה כיפית לכל הגילאים. מתאים מגיל 6. כרטיס ל-3 בעיטות – 30 ₪, ול-5 בעיטות – 45 ₪.

מה אתם אומרים תצליחו?


אם אתם גרים באילת או מתכננים לבקר באילת, ממליצה בחום להתנסות באטרקציות הייחודיות בארץ והמתקדמות ביותר בעולם של חברת SE7D

שעות פתיחה של האטרקציות: 11:00 – 23:00.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox