איך להתכונן לקראת חזרה לגן / מעון + בקבוקי ומוצצי NUK בעיצוב דיסני


טיפים לקראת חזרה לגן / מעון מ NUK 
ההתארגנות בעיצומה , ספרים ומחברות לילדי בית הספר, תיק חדש לגן וגם מוצצים ובקבוקים לנסיך הקטן במעון שיהנה כאשר הוא מתגעגע להורים.
מומחי NUK  נותנים טיפים מעולים כהכנה לגן / מעון לקטנטנים


החופש הגדול אוטוטו עומד להסתיים והורים רבים חוששים ותוהים מהי הדרך הנכונה ביותר להחזיר את הקטנים לשגרה, לאחר שבילו פרק זמן ממושך בבית. מלבד ההסתגלות ההדרגתית למסגרות, מומלץ להיערך מבעוד מועד, עם כל הציוד הדרוש לילדכם במהלך שהותו בגן. מומחי NUK, מותג התינוקות מהמובילים בעולם, מציעים:

· רצוי לקבל מראש, מצוות הגן את רשימת הציוד שיש להביא לגן. כך תוכלו לעבור בפירוט על כל החפצים ולסמן אלו חפצים יש להביא באופן שוטף ויומיומי ואלו חפצים ניתן להביא אחת לתקופה או להשאיר בגן.

· מוצץ הינו ללא ספק אחת ההמצאות החשובות בעולם מוצרי התינוקות ומוצר חובה בתיק הגן של ילדכם, זאת בעיקר מהסיבה שהוא מסייע לתינוק להירגע והרבה פעוטות פשוט לא יכולים לעבור את היום (והלילה) בלעדיו. 
חשוב כמובן לבחור את המוצץ הנכון והמתאים ביותר עבור תינוקכם ולהתאימו לגילו של התינוק ולחלל הפה. 
צורת מוצץ א-סימטרית היא המומלצת לשימוש מבחינה אורתודונטית, בניגוד לעיצובים העגולים או דמויי הדובדבן של מוצצים רבים אחרים. 
עוד חשוב לשים לב שמגן הפה של המוצץ יהיה דק במיוחד ויתאים לפני התינוק ועל ידי כך יאפשר נשימה חופשית מהאף. 
· גם בקבוק הזנה הינו מוצר חובה בכל תיק גן. חשוב לבחור בקבוק הזנה שהינו בטוח לשימוש ושאינו מכיל ביספנול A, עם פטמה המדמה את פטמת האם בזמן ההנקה.


· בקבוק מעבר לשתיית מים - במידה ותינוקכם מעל גיל 6 חודשים, מומלץ להוסיף לציוד הגן גם בקבוק אימון, המעודד שתייה עצמאית. כדאי לוודא שלבקבוק מנגנון המונע נזילות, כדי לחסוך את החלפת הבגדים התכופה כתוצאה מנזילות מיותרות ושיהיה קל ונוח לניקוי.
· מוצרים שוטפים נוספים שישמשו את תינוקכם מידי יום, הם כמובן חיתולים ומגבונים, משחה או תרסיס החתלה, בגדי החלפה, חיתולי בד, מד חום, סדין ושמיכה וכמובן אם לילדכם יש חפץ מעבר שמסייע לו להירגע או להירדם, חשוב לצרף גם אותו.

· מומלץ להקפיד לסמן את כל החפצים של תינוקכם: מוצצים, בקבוקים, מגבונים, מצעים וגם את הבגדים. ניתן לעשות זאת באופן פשוט באמצעות מדבקות שם מיוחדות שלא ניתנות להסרה במים או בטוש בלתי מחיק.

· בעיקר בשנה הראשונה לחייו של תינוקכם יש להקפיד על היגיינה וסטריליות. על כן, הקפידו לבצע תהליך סטריליזציה ולחטא את הבקבוקים, הפטמות והמוצצים לפני השימוש הבא, באמצעות הכנסתם למים מורתחים או באמצעות סטריליזטור. 
לא לשכוח לסחוט את כל הנוזלים הנותרים מפטמת המוצץ ולהניח את המוצצים והפטמות לייבוש למניעת התפתחות חיידקים ועובש.

· מומלץ, אחת לתקופה, לרענן את הציוד הנשאר בתא האישי של תינוקכם בגן. לדוגמא: אם השארתם לתינוקכם מוצצים בתא האישי, מוצצים שאתם לא בוחנים אותם בכל יום, מטעמי בטיחות והיגיינה, דעו שיש להחליף את המוצץ לאחר שימוש של 1-2 חודשים. יש לשים לב להופעת סימנים ראשונים של פגם או בלאי, במיוחד להופעת סימני נשיכה במוצצי סיליקון, ובמוצצי לטקס שהפטמה אינה דביקה ושצבעה לא דהה. בנוסף, במידה והתינוק חולה בהצטננות או בדלקת גרון מומלץ להחליף את המוצץ שלו למניעת זיהום חוזר.

לסיכום, רצוי להיערך עם הציוד האישי של התינוק מראש, ולא לשכוח להחזיק בסטנד ביי, מוצצים חלופיים שהתינוק אוהב.
NUK משיק מוצצים עם הדמויות האהובות של דיסני: פו הדב וחברים


NUK, מותג מוצרי התינוקות מהמובילים בעולם, המשווק על ידי ניאופרם מוצרי צריכה משיק מוצצים בעיצוב הדמויות האהובות של דיסני: פו הדב וחבריו. 
המוצצים החדשים משלבים את כל היתרונות האורתודונטים של מוצצי NUK, יחד עם עיצובים ייחודיים שכל ילד והורה אוהב. מוצצי פו הדב של NUK, מוצעים בצבעים ירקרק, אדום ותכלת ובדמויות של פו הדב, טיגר, איה וחזרזיר. 
המוצצים מתווספים לסדרת מוצצי דיסני של NUK, עם דמויות מיקי מאוס.

NUK מוצץ אורתודונטי אמיתי


המוצץ של NUK
עונה על הצורך הטבעי של התינוקות ליניקה. צורת המוצץ של NUK מבוססת על צורת פטמת האם במהלך ההנקה ומותאמת באופן אופטימלי ללסת של התינוק. 
החלק המעוגל של פטמת המוצץ מותאם באופן מושלם לחך התינוק, בעוד שהחלק התחתון השטוח מותיר מספיק מקום ללשון לבצע את תנועת היניקה באופן טבעי ובחופשיות. 
הצוואר הצר של פטמת המוצץ מעודד תהליך יניקה נכון ומסייע להתפתחות הלסת והחך. הצורה האנטומית של מגן הפה, מבטיחה שהמוצץ לא יכסה את האף ומאפשרת נשימה חופשית. 
פטמת המוצץ נשארת רכה וגמישה וזאת הודות למערכת NUK Air System המאפשרת שחרור אוויר, מבלי להפעיל לחץ מיותר על הלסת והשיניים. 
עיצוב זה של מוצציNUK מאפשר להרגיע את התינוק ומסייע גם להתפתחות הבריאה של הפה ושמירה על בריאותו.


מוצצי NUK הם בעלי פטמת סיליקון רכה, מיוצרים בגרמניה, בטוחים לשימוש ואינם מכילים ביספנול A.

מחיר מומלץ לצרכן: 39.90 שקלים ( לאריזה של זוג מוצצים). 
ניתן להשיג ברשת סופר פארם, ניו פארם, מוצצים, בחצי חינם ובחנויות המתמחות בתינוקות.


מלבן: פינות מעוגלות: מבצע מיוחד בסניפי רשת סופר-פארם ברחבי הארץ: מגוון המוצצים של NUK ב- 24.90 שקלים בלבד מגוון בקבוקי האימון של NUK ב 29.90 שקלים בלבד בין התאריכים 10.8.17-30.8


כי לאוצרות שלנו אנחנו רוצים את הטוב ביותר 😍


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox