אמא אני רעב - הכירו את מילון התיאבון ערכי תזונה בריאים לילדים


אוכלים לפי המילון - מלון התיאבוןערכה חדשה ללימוד אכילה נכונה פותחה על ידי דיאטנית קלינית לילדים 

יעל חן רביע, דיאטנית בעלת שם בתחום ילדים, פתחה ערכה חווייתית, מאוירת וצבעונית, לזיהוי תחושות רעב ושובע ולהקניית הרגלי אכילה נכונים לכל המשפחה • "מילון התיאבון" מיועד להורים וילדים, דיאטנים ומטפלים בתחום אכילה נכונה לילדיםקולות מריבה נשמעים מהסלון , רצה להבין מה קרה ושביט ורומי מתווכחים מי ראה קודם ומי יושב עם החוברת.
רומי ניצחה 😉 היא גם עולה לכיתה ד' ובהחלט קל לה יותר להבין את התכנים.
שואלת את רומי אחרי שעה מה הבנת מהחוברת? חייבת לציין שהיא מרוכזת ונהנת ולא מרימה את הראש.
התשובה:
שכל אחד מהילדים מרגיש אחרת באוכל ובחוברת מסבירים איך יכולים לאכול בכמות הנכונה ולא מעבר , ולאכול אוכל בריא.

אופס רומי נחמד מאוד בדיוק עכשיו אכלת חבילת סוכריות גומי אני חושבת לעצמי 😉 האם היא למדה משהו?
חייבת לציין שאני משתדלת לתת לילדים ארוחות מזינות, לשלב ירקות ועוד' אבל לאחרונה מעט איבדתי שליטה. הנסיכה גדלה והיא יותר עצמאית מרשה לעצמה אחרי החוג לקנות שפע של סוכריות.
החוברת בהחלט בזמן הנכון .

מוכר לכם?

"אמא בא לי משהו", ''אמא אני רוצה עוד חטיף'', ''אבא אני רעב!", המשפטים האלה נשמעים לכם מוכרים? כדאי שתכירו את "מילון התיאבון". 
ערכה ייחודית, פרקטית וחווייתית, המנגישה לילדים ערכי תזונה בריאה ומקנה הרגלי אכילה נכונה, כל זאת באמצעות שיח פתוח בין הורה לילד שמותאם לגיל הילד, משחק ושימוש בסולם רעב ושובע מיוחד לילדים. בימי החופש הגדול, כשיוצאים משגרה, זו תקופה מאתגרת בהיבט התזונתי עבור משפחות רבות שמתמודדות עם קשיים בנושא הרגלי אכילה רצויים ואף עם בעיות משקל עודף.
"מילון התיאבון" נועד על מנת שילדים יגדלו בריאים ושמחים ויתחנכו לשמור על החיבור הטבעי לגופם, באופן שיעזור למניעת בעיות אכילה ומשקל.
"מילון התיאבון" פותח על ידי יעל חן רביע, תזונאית קלינית לילדים, בשיתוף פסיכולוגית התפתחותית ומפתחת תכנים חינוכיים. 
הערכה עוסקת בהרגלי אכילה בריאים כגון: אכילה שאינה מתוך רעב פיזיולוגי, אכילה 'כשמתחשק', אכילת יתר ותחושות רעב ושובע. לדברי חן-רביע, אם אתם רוצים להחזיר לילדים את החיבור הטבעי והבריא לתחושות הגוף, לחדול מהעיסוק במראה חיצוני ובמושגי רזון והשמנה, להעביר לילדים בצורה ראויה וחיובית מסרים של אכילה בריאה ולפתח אצל כל בני המשפחה מודעות לאיכות וכמות המזון - 'מילון התיאבון' הוא בדיוק עבורכם!"מילון התיאבון" מושק על רקע מגיפת ההשמנה והעלייה בהפרעות אכילה בילדים. לדברי יעל חן-רביע, מגיל צעיר ילדים בעידן השפע מתרחקים מהחיבור וההקשבה לגוף ולתחושותיו. "פרסומות מפתות, אריזות מזון מושכות, מנות מוגדלות, חומרים משפרי טעם ועוד, ולצידם אידיאל הרזון הלא הגיוני, כל אלה עלולים לשבש את החיבור לתחושות הפנימיות ולגוף ולהשפיע על איכות המזון וכמותו". "
העיסוק המוגזם שלנו כמבוגרים בדיאטות שונות ומשונות והעיסוק במשקל הגוף מחלחל לילדינו שאופן שאינו מיטיב עמם, ומילון התיאבון נותן מענה להתייחסות ממקום של התבוננות פנימית לעומת התעסקות חיצונית", מסבירה יעל. 
"אני מאמינה בערך המניעתי של 'מילון התיאבון' בהקשר לתזונת המשפחה ובחרתי לשלב את נושא האכילה במצבים בהם אוכלים לאו דווקא מתוך תחושת רעב. 
אימהות שחוו על בשרתן כילדות או נשים מבוגרות התמודדות עם הנושא ורוצות להעביר לילדיהן מסרים חיוביים, מוצאות ערך רב ברעיון ובתכנים של מילון התיאבון ואני שמחה על כך".

"מילון התיאבון" מיועד להורים וילדים, כמו גם לאנשי מקצוע, דיאטנים ומטפלים בתחום האכילה הנכונה לילדים. הערכה מתאימה לגילאי גן חובה ובית הספר היסודי (5-10) וקיבלה את המלצת מכון אדלר. בהמשך תושק פעילות של 'מועדון מילון התיאבון', שתכלול הדרכות להורים ופעילויות חווייתיות להורים וילדים בנושא בכל הארץ. 

כפי שאתם רואים רומי מאוד התחברה לחוברת, שאלה שאלות, סיפרה על התנהגויות של חברים בכיתה בנוגע למזון.
שמחתי מעט להגיע אליה בנושא הבעייתיות שלה " לא אוהבת ולא מנסה " במבחר המזון שהיא אוכלת.
ממליצה בחום לכל הורה וילד להגברת המודעות והעברת המסר לילדנו.


מחיר מומלץ לצרכן: 49 שקלים לערכת עבודה + מגנטים (לא כולל דמי משלוח).
קישור לעמוד ולרכישה: http://www.yaelchenrabih.com/milon-hateavon

אתר יעל חן-רביע: yaelchenrabih@outlook.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox