ממלכת הדינוזאורים בנמל תל אביב 2017תערוכת ממלכת הדינוזאוריםגם השנה ישירות מדרום אמריקה - תערוכת הדינוזארים בגודל אמיתי, מדליק כיפי ומהנה ובהחלט שונה ומיוחד.
התערוכה מתקיימת בנמל תל אביב (האנגר 11 ליתר דיוק), משתרעת על פני 2,500 מטר מרובע וממוזג הכוללים מסלול הליכה וצפייה בדינוזאורים בגודל אמיתי ברחבי הג'ונגל, אזור אינטראקטיבי לכל המשפחה בו יתאפשר לרכב על גורי דינוזאורים (בתוספת 10 שקלים), להצטלם עם דינוזאורים (ניתן לרכוש מגנטים איכותיים בתוספת תשלום), לצייר, לצבוע ולשחק ב"להיות ארכיאולוגים" תוך חפירה וחיפוש העתקי מאובנים.

מציאות מדומה

במקום ישנו מתחם של צפייה במשקפי " מציאות מדומה" התור היה מהיר כמו כן כלול בכרטיס! צפינו בדינוזאר שמתקדם לקראתנו והיה בהחלט מקסים.בקומה העליונה משחקי מחשב, פינת גימבורי לקטנטנים ודפי צביעה ( פינת ישיבה להורים מה שיש מעט מאוד למטה ) . אצלי הילדים נתקעו שם זמן ממושך יחסית.
במקום חנות מזכרות וקיוסק לאוכל - (המחירים מעט יקרים בעיניי )בכניסה לתערוכה ניתן להשכיר אוזניה ועימה מטיילים ברחבי התערוכה ומקבלים הסבר על כל דינוזאר ודינוזאר ואנו למדים על חייהם , תזונתם ועוד.
השנה היתה אשליה שהתערוכה קטנה יותר מכיוון שריכזו את כל הדינוזארים במקום אחד! והם לא היו מפוזרים . מצד שני היה לנו כיף במזגן לעומת החום של שנה שעברה.
מחירים:
מחיר מלא בקופות האירוע: 85 ש"ח
מחיר במכירה מוקדמת: 75 ש"ח
ילד מגיל 3 חייב בכרטיס
ניתן לרכוש כרטיסים בחברות האשראי 1+1, כמו כן ניתן למצוא הטבות נוספות גם במועדונים ובוועדים השונים. לדוגמא: שלך, חבר, בהצדעה, ביחד בשבילך ועוד.שעות פתיחה:
בימים א'-ה': 09:00-21:00
יום ו': 09:00-17:00
התערוכה סגורה בימי שבת
הקופות יפתחו כחצי שעה לפני פתיחת התערוכה והכניסה לתערוכה תיסגר כשעה לפני סגירתה.


הסדר חניה:
עוד משהו שחשוב לדעת מסביב יש אומנם המון חניה, חלקה בתשלום וחלקה ללא תשלום אולם למגיעי התערוכה יש הסדר חניה וניתן לשלם 25 שקלים לחניה ללא הגבלה (יתרון למי שיימצא בתערוכה מעל שעתיים)


התערוכה מתקיימת בין התאריכים 6-31/8/2017.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox