אירוע LEGO PARK חוזר בחופש הגדול 2017

לגו פארק 2017 בהיכל טוטו חולון


לתערוכת הלגו הלכתי עם בני המשפחה - בן חמש וחצי וילדה כבת 9 .

התערוכה השנה 2017 ( 27.7 עד ה-31.8 ) התקיימה בחולון בהיכל הטוטו, פארק פרס ( צמוד לימית 2000 ) שמקנה לכולנו חניה חינם 😌 ובהחלט נתן נקודת זכות אצלי.

מלבד הנוף המרהיב שחוצים עד התערוכה נכנסים למתחם ממוזג 😊 וגם לי כאמא שרוצה לנוח היו ספסלים 👌


מתחילים?

בכניסה מצד ימין מתחם גדול של גימבורי עם פינת צביעה , כתוב שהמתחם עד גיל 4 אבל הילדים שלי קפצו לשם בערך שעה ולא ממש רצו לזוז 👀

בהמשך מתקני לונה פארק ( קרוסלה , סוסים , מטוס ) ממול קרוסלה סוסים שעליה עלו 1..2..3... האמת הפסקתי לספר כנראה שאין גיל לקרוסה הזו 👏בצד שמאל רכבת מדליקה שעושה סיבוב קצר ובצד ימין מטוס שניתן מעט לרחף באויר 👍בנוסף תמצאו עמדות לבניית לגו סביב שולחנות, כמות עצומה של חלקים, צבעים , סוגים למעלה מ 3 מיליון קוביות לגו . ראיתי לא מעט מבוגרים יושבים בעצמם ובונים 👪


בהמשך עמדות משחקי וידאו , Playstation4, מסכי מגע ובנוסף גם מתחם מבוך לייזר נינג'גו (מגילאי 6) בו נערך מרדף של יריות, בחסות החשיכה, באמצעות אקדחי לייזר.בשלב של מרדף היריות קמתי מהספסל ונלחמתי מול ילדיי 😁 חוויה מומלצת להכנס כל בני המשפחה.

עמדות ריקוד בהם הבת שלי סירבה ללכת ולא הפסיקה לתזז .קולנוע 7-מימד(מגילאי 5) - הילדים מעט התבאסו התור היה לא שפוי! בחרתי לוותר 😔 לכן אין לי דעה לגבי שמעתי שהיה מהמם . .


לאוהבי הלגו חנות עם מגוון של ערכות לגו המציעה הנחות עד 30 אחוז לרגע הארוע.
חייבת לציין שבילינו גם שנה שעברה חשתי בחסרון של האומגה שהיתה והילדה מאוד אהבה, לעומת זאת היו מתקנים חדשים אבל יותר מתאימים לגילהים קטנים!


לסיכום הילדים מאוד נהנו! התערוכה דיי זהה לשנה שעברה כמו שציינתי מלבד האומגה . בעיניי מתאימה מאוד לגילאים קטנים בעיקר! כי יש להם מבחר ענק לעומת הגדולים יותר שהם בעיקר הלכו לאזור המסכי מגע.
את הילדים שלי אחרי 10 פעמים של פעם אחרונה הוצאנו דיי בכוח .
לאחר מכן נהננו מסיבוב במקום הפארק מהמם וניתן לשלב ארוחת צהריים יש מתחם נחמד .
מה לא אהבתי! כמו תמיד תורים , תורים מקווה שתפלו על יום לא עמוס.

לגו פארק בהיכל טוטו חולון, מתחם לה פארק בפרק פרס. חניות חינם.

שעות פתיחה:
א-ה: 09:00-20:00
שישי: 09:00 -15:30, שבת: 09:00 -20:00
פרטים נוספים באתר: www.ilanittoys.co.il//legopark
מחיר כרטיס:119 ₪, מכירה מוקדמת 99 ₪
הטבות נוספות בחברות האשראי 1+1 ובכל ועדי העובדים
טלפון לרכישת כרטיסים 9066* או באתר eventim


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox