החידושים של הראל יוצאים מהארון - קולקציית רהיטי הראל החדשההחידושים של הראל יוצאים מהארון - קולקציית רהיטי הראל החדשה


בכניסתי לחנות ברחוב גליס בפתח תקווה נעמדתי ממושכות ליד ארון חלומי ובהיתי בתמונה מהופנטת, אישה מדהימה בארון ענק עם חלוקה חלומית, מילמלתי לעצמי בדיוק כזה אני רוצה וכבר דמיינתי את כמות הבגדים שנכנסים לתוכה .


הארון החלומי שלי

רהיטי הראל מציגים קולקציה שמשמרת את כל יתרונותיהם המוכרים (בהם למשל בטיחות הארונות), ומציגה בנוסף גם כמה חדשים, כגון זכוכיות מעוצבות בלעדיות לרשת. 

ובביקורי בחנות אני יכולה לומר בוודאות שהשנה התברכנו בדגמים חדשים ומדהימים ביופיים.


החנות החדשה ברחוב גיסין פתח תקווה

התמקדות נושא הבטיחות כבשה את ליבי, כאמא לנסיך קטן אבל שובב ++.
שמסתובב עם כדור תמידי בידו , הראל כבשו את ליבי- צוקל האלומיניום שעוזר ליציבות הארון וגב הגנה אחורי שימנע התפוצצות של הזכוכית גרמו לי לצורך עז לומר תודה ענקית .


הראל הארון עם הביטחון 

רשת ארונות הראל קיימת בשוק 40 שנה, 10 סניפים סהכ – כולם חנויות מפעל. המפעל עצמו יושב בראשון לציון

ארונות הזזה

בארונות הזזה- מבחינת חומרים

המנגנון- גלגל אוקלון – פלסטיק קשיח שאינו מתכלה (שלא כמו הסיליקון שמתפורר עם הזמן) תושבת המנגנון עשויה אלומיניום לעמידות מירבית
ברוב החברות ברגע ששמים דלת שעשויה מחומר שביר (זכוכית או מראה) מסיפים מדבקה בגב הזכוכית על מנת למנוע התפזרות זכוכיות ברגע שזכוכית נשברת- דבר שיכול לגרום לנזק רב ומהווה סכנה ממשית בעיקר בבית עם ילדים קטנים.
בארונות הראל  מפחיתים משמעותית את סיכויי השבירה של הדלת ולא חוסכים בחומר,  הזכוכיות מגיעות עם גב הגנה אחורי - הראל טוענים שהם   היחידים שמקפידים לשים גב הגנה משולש מאחורי הזכוכית , עובי הזכוכית היא 4 ממ ועובי הגב 12 ממ-

זכוכית יחודית לרשת הראל עם גב הגנה


הגב מקנה הגנה ובטיחות בעיקר בחדרים או בתים בהם יש ילדים משתוללים. הזכוכית מחוברת לגב ההגנה באמצעות שכבת סיליקון.

זכוכית בלעדית של רשת הראל
צוקל אלומיניום (צוקל= החלק הקדמי התחתון של הארון) - בארון מורכב צוקל אלומיניום - נותן לארון יציבות , מגן על החלק הקידמי מפני מים , ניתן לאחסן בארון דברים כבדים בחלקו בתחתון

ארונות פתיחהבארונות פתיחה-

הראל מייצרים את דלתות הארון בשיטת (ACS- שיטה שפותחה על ידי החברה) - בשיטה זו  משתילים ציר נוסף בכל דלת (5 צירים בכל דלת) - כך הדלת נשמרת ליותר זמן, נמנע מצב בו הדלת מקבלת בטן או שנוצר לחץ על הצירים שגורם לפיצוצים בדלת ולהתרופפות הצירים.

נוחות ופרקטיות בזמן קניית ארון חדש הינו אחד המאפיינים החשובים ביותר, רשת הראל מציגה פתרונות איכסון לנעליים , תליית בגדים ועוד'.
מתקנים שיקלו על איחסון הבגדים והאקססוריז. מתקן " סרבטו" מתקן תליה נשלף לעניבות וצעיפים או חגורות. מתקן מכנסיים וקרוסלה חלומית לנעליים ותיקים!
 כמו שנאמר אל תסתכל על הקנקן אלא גם על מה שבתוכו :-) 


פתרונות איחסון ייחודיים

ניתן לבחור מבין העיצובים והדוגמאות הרבות של הזכוכיות המעוצבות. מגוון גדול של צבעים , דגם 23 הייחודי בהחלט כבש את ליבי!

מגוון גדול של צבעים

ברשת ניתן למצוא גם דגמים של חדרי שינה, מיטות ילדים .
פרטים נוספים באתר רהיטי הראל   www.aron.co.il
מבחר חדרי שינהמבצעים שאסור לפספס!!!
לקראת סיום השנה, במהלך חודש דצמבר, ישנם שלל מבצעים על מגוון דגמי ארונות, חדר ארונות ללא מע"מ ו-30% הנחה על אבזור פנימי.
AliExpress.com Product - hair straightener comb electric brush hair straightener piastre per capelli flat iron plancha pelo profesional lcd hair comb

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Adbox