חדש קאשבק ישראל CASHBACK

קאשבק ישראל - 

החזר כספי על קניה באתרי קניות בארץ ובעולם. המטרה שלנו היא יצירת החזר כספי על קניות באינטרנט, יצרנו שיתוף פעולה עם מספר אתרי קניות בארץ ובעולם. ההרשמה לאתר היא בחינם וללא התחייבות מצדכם. כאשר משתמש מועבר לאתר הקניה דרך לחיצה על הקישור באתר שלנו, האתר מקבל אחוז מסוים מהרכישה ומחלק למשתמש חלק משמעותי מהרווחים. אנו מאמינים בכוח הציבור ולכן אפשרנו לכם לשתף קישור ייחודי שלכם לחברים ולמשפחה בכל דרך אפשרית ובכך לעזור לכם ולהם להרוויח עוד כסף. על כל מצטרף שירשם דרך הקישור שלכם תקבלו בונוס של 10אחוזים מהרווח שלהם באתר. לכן, התחילו להמליץ על האתר ברשתות החברתיות כמו פייסבוק וואטסאפ. אנו עומדים לרשותכם בכל עת, לכל שאלה ובירור ניתן לפנות אלינו ביצירת קשר לאחר ההתחברות לאתר. מודה לכם על שאתם לוקחים חלק במהפכה בעולם הרכישות באינטרנט.

איך זה עובד?

1) נרשמים לאתר ומתחברים למשתמש.

2) נכנסים לקטגורית "אתרי קניות", לוחצים על הקישור לאתר המתאים: לדוגמא אליקספרס, מבצעים קניות באליאקספרס. במידה ויצאתם מהקישור, יש להיכנס מחדש לפני כל קנייה חדשה.

3) אנו מעדכנים אוטומטית את הקניות שלכם פרט לאליאקספרס תוך שלושה ימי עסקים. במידה ורכשם באליאקספרס וNext לאחר הקניות נכנסים שוב לקטגורית "אתרי קניות", כעת הפעם מוסיפים את פרטי הקניה ב"הוספת קניה חדשה" הכוללת: שם התוכנית, מספר רכישה(מספר קניה), כמות מוצרים, מחיר ליח'.

4) המערכת בודקת האם כבר הוכנס על ידי המנהלים את פרטי הקניה במידה וכן מעדכנת את הקניה על שם המשתמש שלך, ומעדכן לך את יתרת הרווחים.

5) ניתן לשווק ולגייס משווקים תחתיך, על כל מופנה שביצע רכישה אתה מקבל 10% מהקאשבק שלו.


להצטרפות ובהצלחה :-) לחץ 

קאשבק - מהיום קונים חכם - כסף חזרה בכל קנייה cashback.co.il

קאשבק ישראל - החזר כספי על הקניות שלך באינטרנט

אז מה זה קאשבק, ואיך אפשר להרוויח כסף מהקניות שלנו?

‫קאשבק ישראל - Cashbackil | Facebook‬

איך לקבל החזר כספי על קניות באינטרנט

קאשבק cashback


קאשבק צפייה ישירה

קאשבק להורדה

קאשבק תרגום


קאשבק לצפייה ישירה

קאשבק בנק הפועלים

הסרט קאשבק לצפייה ישירה

קאשבק פועלים
cashback, cashback sites, ebates, Pouring Pounds, simplybestcoupons, איבייטס, אקסטראבקס, החזר כספי, פורינג פאונדס,קאשבק, קניות ברשת
Adbox